Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Аперитиви

 Знайдено 130

Аперитив — це алкогольний напій, який прийнято подавати до основного страви з метою поліпшення травлення і збудження апетиту. В як аперитивів можуть виступати вермути анісові напої, лікери і коктейлі. У нас представлені відомі аперитиви виробництва Італії, Франції і інших країн.

Показати всі аперитиви

Популярні розділи

Бестселери

Показати всі бестселери
10.0 

"Select" Bitter, 0.7 л

604 грн
+
 

Аперитив — це напій, який подається перед початком званого обіду або вечері. Завдання аперитиву — пробудити апетит гостей, розкріпачити їх та підготувати до веселого проведенню часу. Існує безліч напоїв, які чудово виступають як аперитив. Це і міцні алкогольні напої – джин, горілка коньяк віскі і всілякі лікери і змішані коктейлі. Всупереч поширеною думку, аперитив може бути і безалкогольним. Нарівні з алкогольними напоями можна подати як аперитиву фруктові соки і мінеральну воду.

Аперитив може бути одинарним, комбінованим і змішаним — за кількістю і типом напоїв. Найпростіший аперитив   це одинарний, він представляє собою тільки один напій в чистому вигляді. Наприклад, один вид соку (частіше апельсиновий), один вид вермуту і так далі. При комбінованому аперитиве подають кілька напоїв, і гість вже може вибрати щось найбільш підходяще для себе. Напої також подаються у чистому вигляді   кілька видів соку або соки і вода. Якщо ж перед трапезою подають коктейлі, то це змішаний аперитив.

Серед безлічі напоїв, що подаються на аперитив, виділяються класичні алкогольні напої, які створювалися спеціально для цього випадку. Найавторитетніший з них — анісовий Pernod. Прямий нащадок абсенту, він має такий ж пряний смак і смарагдово-зелений колір, однак, на відміну від абсенту, не містить легендарного туйона. У Франції та інших країнах Європи на аперитив часто подають пастіс — лікер на основі анісу і кореня солодки. Придбати класичний аперитив пастіс ви можете в даному розділі – це Ricard. Прекрасними аперитивами стають напої з гіркуватим смаком, вони дуже добре впливають на травлення. Ми рекомендуємо вам придивитися до аперитиву Campari Bitter.

Кожен напій наливається у призначений для цього напою келих або чарку. Оскільки аперитив   це лише прелюдія до основного дійства, досить подати по одній порції напою. Купити аперитив на будь-який смак ви можете в даному розділі магазину WineStyle. Ціна аперитиву вказана на сторінці кожного продукту. WineStyle – ваш провідник у світі алкоголю, магазин, аперитиви та інші напої в якому представлені у величезному асортименті. Ласкаво просимо в наш обширний каталог!