Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Пиво із Бельгии

Знайдено 762

Пиво з Бельгії

Бельгійське пиво   це яскраві, освіжаючі смаки, багатовікові традиції пивоваріння і сміливі експерименти. Легендарний фруктовий ламбік з неповторним смаком і здатністю втамувати саму сильну спрагу, міцні сорти дупель і трипель, створені ченцями, стали візитною карткою Бельгії.

Тут виробляють світлий, золотистий і темний ель, який конкурує з найкращими англійськими брендами. В країні 180 компаній, які виробляють сотні сортів напою. Серед них — світові гіганти і невеликі приватні пивоварні. Багато брендів добре відомі у світі, завдяки своєму неповторному асортименту.

Монастирські традиції

У Бельгії виробляють дві особливих категорії пінного напою   траппистское і аббатское пиво. Ченці ордена траппістів випускають кілька сортів еля за старовинними рецептами. Фортеця варіюється від 5,8 до 11,3%. Діє 6 пивоварень, в роботі яких і сьогодні обов'язково приймають участь траппистские ченці. Одним з найбільш відомих продуктів є дуббель   міцний напій насиченого коричневого кольору з фруктовим ароматом.

Підприємств по випуску аббатского пива більше, понад 20. Священнослужителі не обов'язково приймають участь у їх діяльності. В основному це світські пивоварні, але мають легенди про те, що рецептура їх напоїв створена в древніх монастирях.

Ламбік і інші сорти бельгійського пива

Якщо виникло бажання купити бельгійське пиво і познайомитися з пивоварною культурою цієї країни, то починати краще з ламбіка. Це візитна картка Бельгії. Ламбік   пшеничне пиво, витримане в бочках від 3 до 36 місяців. Випускаються вишневі, малинові ламбики, в рецептурі активно використовуються спеції, ароматні трави, карамель. Характерна фруктова кислинка робить цей сорт пива пізнаваним, незалежно від виробника.

Бельгійське пиво   це світлі і темні сорти еля, пилснеры і стауты. Окремо стоїть фландрийское червоне   солод для нього обсмажують за особливою технологією, обов'язкова витримка протягом 2 років в бочках. В результаті виходить напій з насиченим червоним кольором і глибоким смаком.

Бельгійське пиво в магазинах WineStyle

Щоб купити бельгійське пиво, не обов'язково летіти до Брюсселя або Антверпен. У WineStyle широкий асортимент продукції самих відомих брендів. Ціна бельгійського пива починається від 105 грн за пляшку об'ємом 0,5 літра. Червоний фландский ель коштує від дорожче, але і його вартість доступна для цінителів напою.