Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Пиво з Чехії

Знайдено 225

Пиво з Чехії

Чеське пиво має довгу історію і багаті традиції — відомо, що вже у 993 році ченці-бенедиктинці Брженовского монастиря варили цей напій. Саме у Чехії, в місті Пльзень, в 1842 році вперше освоїли технологію низового бродіння і зварили світле пиво категорії пілснер. Вже до середини XIX століття практично у всіх містах країни можна купити чеське пиво, вироблене промисловим способом.

Стилі чеського пива

Найбільш найпоширеніший стиль чеського пива   світлий лагер з прозорим золотавим кольором, легким смаком і високою пенистость. До цієї категорії відносяться всі відомі марки чеського пива: Staropramen Krusovice, Prazacka, Budveiser Budvar Bakalar ін

Фортеця чеського пива коливається у діапазоні 3-9%, а колір може змінюватися:

Пиво верхнього бродіння (ель) становить малу частину від загального обсягу. До цього типу, наприклад, відноситься трапписткий ель Chimay і богемський ель Bernard.

Центри пивоваріння Чехії

  • Svetle — світле, блідо-жовте пиво;
  • Polotmavé — янтарне, насичено-жовтого кольору;
  • Tmavé — середньо-темний, глибокого коричневого кольору;
  • Černé — найтемніше, чорне пиво.

Асортимент чеського пива

Сьогодні чеське пиво широко представлено у країнах СНД. В магазинах Ви можете WineStyle купити популярні бренди чеського пива на вигідних умовах.

  • Чеське-Будейовіце. Історія пивоваріння у цьому місті ведеться з XIII століття. Сучасний завод почав своє існування у 1795 році. Сьогодні тут виробляється знамените пиво Budweiser Budvar, яке є продуктом з захищеним географічною найменуванням.
  • Пльзень. Місце народження першого пілснер (1842 рік). Сьогодні на заводі Plzeňský Prazdroj виробляються такі марки пива, як Pilsner Urquell , Gambrinus, Primus.
  • Прага. Історія пивоваріння чеської столиці нерозривно пов'язана з монастирями, у стінах яких монахи варили пиво вже більше 1000 років тому. Сьогодні в стліце домінуючою маркою є Staropramen, хоча є багато дрібних пивоварень при барах. Найстаріша з них, U Fleků, працює з 1499 року.
  • Брно і Південна Моравія. Моравское пиво ченці почали варити приблизно в XI столітті. Сьогодні у Брно, другому за величиною місті Чехії, випускають такі відомі марки пива, як і Starobrno Černá Hora.

     

Чеське пиво - ціни в Winestyle

В магазинах Winestyle в Києві ви можете купити чеське пиво за ціною від 37 грн

Дізнатися, скільки коштує чеське пиво в пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.