Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Англійське пиво

Знайдено 152

Пиво з Англії

Англійська пиво користується заслуженою популярністю у шанувальників бурштинового напою. Коли мова заходить про туманному Альбіоні, багатьом на думку в першу чергу приходять легендарні паби та гуртка пінистого еля. Традиції виробництва пива в цій країні йдуть корінням вглиб століть, проте у ХХ столітті транснаціональні компанії сильно підірвали місцеву пивоварну промисловість.

Місцеві сорти англійської пива виробляють всього три десятки пивоварень, але їх позиції в наш час серйозно міцніють. Класичне англійське пиво сьогодні викликає інтерес не тільки у шанувальників еля у всьому світі, але й у місцевих жителів, соскучившихся по характерному смаку пінного напою.

Англія має свої традиції сфері споживання пива — більш 70% жителів цієї країни віддають перевагу пити улюблений ель в пабах. Саме тому величезним попитом користується різне пиво. Його різноманіття вражає: це портеры і биттеры, майлды і стауты, сезонні і міцні сорти.

Англія сьогодні єдина країна в світі, де віддають перевагу технології теплого бродіння. Легендарний англійська ель дозріває в дубових бочках, що надає йому неповторний смак. Дотримання традицій складно назвати показним патріотизмом — англійці вміють рахувати гроші, а саме на традиційний ель витрачають їх численні гості країни.

Історія пива

До середини ХХ століття саме популярне в ту пору англійське пиво — майлд — приваблювало знавців хмільних напоїв своїм червоно-коричневим кольором і фортецею. Однак цей сорт поступився першість освітленим біттер, але сьогодні знову можна відзначити ренесанс майлда.

Темний Dark Mild відомий не тільки у себе в країні, але і далеко за її межами. Активно розширюється асортимент міцних і оригінальних елів, портерів і стаутів. Ексклюзивні пляшки, унікальні етикетки стали однією з головних прийме продукції з Англії. Переконатися у привабливості таких рішень можна на прикладі пивоварень Вичвуд або Фуллерс.

Традиційне англійське пиво переживає сьогодні ренесанс. У чому   завдяки особливим характером і оригінальним смаку. Пиво англійське раніше варять технології теплого бродіння, витримуючи ель в дубових бочках. Пивовари Англії пропонують широкий вибір сортів пива: портеры, стауты, елі майлды. Пивоварні компанії країни, постачають розливне пиво, виходять на нові ринки, і це не може не радувати шанувальників еля у всьому світі.