Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Німецьке пиво

Знайдено 949

Пиво з Німеччини

Німецька пиво для багатьох шанувальників бурштинового напою є еталоном якості. Це не дивно — Німеччина найбільша «пивна» країна в світі, традиція споживання пива тут глибоко вкоренилася в побуті всіх станів. На німецькій землі сьогодні працює 1400 пивоварень, в яких виробляються десятки тисяч сортів пива. Бурштиновий напій не тільки неодмінний атрибут усіх місцевих свят — йому самому присвячений фестиваль Октоберфест, є одним з найбільш великих і популярних фестивалів у світі. Варять пиво в Німеччині відповідно з законом про чистоту пива прийнятим у далекому 1516 році, що ще раз підкреслює глибокі традиції пивоваріння у цій країні.

Географія німецького пива

Самий відомий пивний регіон як самій Німеччині, так і всього світу — Баварія. Тут знаходиться більше половини німецьких пивоварень. У п'ятистах з них виробництво пива не перевищує 10 тисяч гектолітрів у рік. Вся справа у тому, що тут свято шанують традиції, перетворюючи виробництво пива в священний ритуал, і не прагнуть за обсягами, приділяючи основна увага якості і суворо витримуючи рецептуру. Різноманітність пива в Баварії вражає навіть спокушених шанувальників напою. У цій області німецького держави виробляють темні і світлі лагери золотистий пілснер, а березневе пиво Marzen вже багато століть є легендою цього краю.

Баварський простий і подвійний пліч вважаються еталоном пива в регіоні. Самими відомими виробниками пива у цьому стилі є компанії EKU і Paulaner. Оригінальна рецептура боки належить компанії Kulmbacher, в якій варять «Баварське заморожене». Пшеничне німецьке пиво користується сьогодні величезним попитом. В компанії Schneider його варять більше 400 років, і цей продукт вважається еталоном якості, хоча у світі великим успіхом користується Franziskaner який виготовляє пивоварня Spaten.

Чудову німецьке пиво варять і в інших регіонах Німеччини. Велику популярність завоювала продукція з Баден-Вюртемберга, Дортмунда, вестфальського Мюнстера, Франкфурта. У Кельні роблять унікальні елі верхового бродіння, рецептура яких охороняється законом країни. Конкуренцію йому готові скласти дюссельдорфський альт і пилснеры з Рейнланду. Цієї північною столицею пива є Гамбург, де розташована броварня Holsten, відома у всьому світі.

Німецька пиво — ціна у WineStyle

Відмінне німецьке пиво в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 61 грн за пляшку. В цьому розділі ви знайдете всі популярні сорти: живе пиво, темне, нефільтроване, безалкогольне, елі і лагери.