Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Світле пиво

Знайдено 2338

Світле пиво

Світле пиво — один з улюблених напоїв людства. Серед напоїв з вмістом алкоголю пиво беззастережно утримує перше місце, серед безалкогольних воно поступається по популярності тільки воді і чаю. Така любов невипадкова: світле пиво поєднує в собі м'який смак, чудовий аромат і здатність чудово тамувати спрагу. Світле пиво, або light beer, б'є всі рекорди продажів, поступаючись хіба що воді і чаю.

Історія світлого пива

Історія пива налічує не менше 5 тисяч років. Найбільша поширення воно отримало у Північній Європі, де з-за холодного клімату неможливо було вирощувати виноград. В виникли пізніше кельтської, німецької, скандинавської культурах пиво набуло статус головного напою. 

Спробуємо розібратися, коли саме почалося виробництво світлого пива. Датою його народження прийнято вважати 1342 рік. Саме тоді в місті Пльзень (Чехія) було вперше зварено пиво світлого кольору, отримала від пришедших в захват пивоварів назва «золотого». Основою для нього послужив світлий солод. Новаторська на той момент технологія низового бродіння сусла дозволила отримати оригінальний напій, який відрізняється від поширеного повсюдно темного пива.

Слід відзначити, що класифікація пива за кольором навіть зараз використовується не скрізь. Світле пиво відділяють від темного до СНД і в деяких державах Європи — до наприклад, в Іспанії. В англомовних країнах визначення light beer не користується подібної популярністю. В той же час існують і такі види пива, які можуть здивувати навіть відданих цінителів напою. Мова йде про червоний і білому пиві.

Серед загальновизнаних лідерів виробництва пива можна назвати Німеччину Бельгію Чехію. Пінний напій з цих країн традиційно відрізняється високою якістю і користується попитом в усьому світі.

Світле пиво — ціна у WineStyle

Світле пиво дуже різноманітно як по стилям, так і по вартості. Пляшку світлого пива можна купити за ціною від 37 грн У цьому розділі ви знайдете популярне крафтовое, живе пиво, лагери і елі.