Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Безалкогольне пиво

Знайдено 292

Широкий вибір безалкогольного пива

Безалкогольне пиво вариться за традиційною технології, але відрізняється мінімальним змістом спирту — до 0,5%. Цікавий факт: у різних країнах до цієї категорії відносять напої з різним змістом спирту: у США до 0,5%, у Великобританії до 0,05%, а на Близькому Сході, де вживання алкоголю зовсім заборонено, зустрічаються марки з нульовою фортецею.

Технологія виробництва


Так ж, як і класичне пиво, деалкоголизированное може бути приготовлено методом верхового бродіння (елі і низового бродіння (лагери). Більшість брендів ставляться до категорії лагерів.

Процеси виробництва традиційного і безалкогольного пива ідентичні, але останнім піддається етапу деалкоголізації. Її можуть здійснити кількома методами: штучно пригнічують бродіння, видаляють алкоголь готового продукту, випарюють. Сьогодні найкращих результатів дозволяє досягати діаліз (так називають мембранну фільтрацію). Завдяки складною багатоступеневою системи фільтрів алкоголь видаляється з-за різниці у величині молекул води і етанолу, а органолептичні властивості при цьому зберігаються.

Відтінки смаків

Сучасні технології дозволяють домогтися повного збереження смаку в безалкогольному пиві. Зазвичай його описують як солодовий, м'який, солодкуватий, з приємним післясмаком. Часто використовуються натуральні добавки і ароматизатори, чому в смаку проявляються пшеничні, фруктові, пряні або трав'яні відтінки.

Світлий лагер без алкоголю відмінно освіжає, втамовує спрагу у спекотні дні.

Користь і шкода безалкогольного пива

Пивовари використовують ті ж інгредієнти, як і для звичайного пива, тому хімічний складу напоїв майже ідентичний. А це означає, що тут міститься ряд корисних мікроелементів (кальцій, магній, калій, фосфор) і велика кількість вітамінів Вітаміни групи B. цієї групи покращують стан шкіри і волосся, відповідають за правильний метаболізм і роботу ШКТ, сприяють виведення токсинів з організму.

Безалкогольне пиво робить менше шкідливого впливу організму завдяки низькому вмісту етанолу (до 0,5%). Проте зберігаються такі негативні фактори, як зниження вироблення тестостерону у чоловіків, здатність викликати пивної алкоголізм. Вагітним жінкам і страждаючим хронічними захворюваннями не рекомендується вживати продукт, навіть якщо на ньому написано "безалкогольне".

Краще безалкогольне пиво

Щоб вибрати гарне пиво без етанолу і не помилитися, рекомендуємо звернути увагу на бренди з провідних пивоварних держав: Чехії, Бельгії, Німеччини, Австрії. Ці країни дбайливо зберігають досвід пивоваров багатьох поколінь, тому безалкогольне таке ж пиво смачне, як звичайна.

Спробуйте продукцію брендів Martens Hartridges, Buckler Bavaria та інших. Популярні  бренди Carlsberg, Stella Artois, Beck's та інші продаються і у безалкогольної версії.

На етикетці такої пляшки неодмінно буде одне з позначень: non alcoholic або Alkoholfrei (на німецькою мовою). Ці написи говорять про те, що лагер або ель без спирту підходить для всіх, кому важливо зберегти ясне мислення: водіїв, спортсменів, прихильників здорового способу життя.

Безалкогольне пиво — ціна у WineStyle

Безалкогольне пиво в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 61 грн за 0,5 л. Популярне чеське безалкогольне пиво продається за ціною варто дорожче, але ціни на нього також камера для цінителів напою.