Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Нефільтроване пиво

Знайдено 2875

Нефільтроване пиво

Нефільтроване пиво має давньою історією. Спочатку у міських і монастирських пивоварнях варили саме живий, нефільтрований напій. Фільтрація — винахід нашого часу, дозволяє очистити пиво від містяться у ньому дріжджових клітин.

Однак не всі любителі пива відносяться до фільтрації однозначно. Відомо, що нефільтроване пиво зберігає у своєму складі ряд речовин і мікроорганізмів. Як стверджують деякі шанувальники пінного напою, ці речовини можуть бути вельми корисними для здоров'я.

Нефільтроване пиво неможливо довго зберігати — як і багато інші напої найвищого класу, воно чутливо до зовнішніх умов і швидко втрачає свої властивості. Тому ряд виробників воліє проводити подвійну або потрійну фільтрацію напою. При це пиво світле нефільтроване і темне нефільтроване пиво втрачає ті якості, які залучають його шанувальників.

Відтінки смаку

Предметом бурхливих суперечок залишається і смак живого пива. Дехто вважає, що різні його сорту, будь той темний нефільтроване пиво чи пиво світле нефільтроване, перевершують аналогічне за смаком фільтроване пиво. Інші люди, навпаки, не помічають принципової різниці між фільтрованим і нефільтрованим напоєм. Безсумнівно одне: тут все залежить від індивідуальних смакових відчуттів, тому ви завжди зможете випробувати себе, спробувавши краще нефільтроване пиво марки Paulaner або Dingslebener.

Прийнято вважати, що видалення з складу пива дріжджовий культури змінює його смак. Свою роль тут грають і консерванти, які недобросовісні виробники можуть додавати до пива після фільтрації. Нефільтроване пиво призначене в першу чергу для тих споживачів, які бажають відчути початковий смак свіжозвареного напою. Вибираючи нефільтроване пиво марки Memminger, Paulaner або будь інший, ви зможете пізнати саму душу пінного напою, проникнути в його суть так глибоко, як ніколи раніше.

Асортимент пива

Як і у випадку з традиційним пивом, лідируючими виробниками тут є німецькі, бельгійські, голландські компанії. Нефільтроване пиво з цих країн являє відмінне поєднання ціни і якості. Крім вже названих компаній добре зарекомендувала себе на ринку продукція Memminger Brasserie d'Ecaussinnes, Krombacher Flensburger а також ряду інших фірм. Неважко помітити, що зараз немає нестачі у нефільтрованому пиво — причому для того, щоб спробувати його, необов'язково жити поруч з пивоварнею. В даному розділі представлений широкий асортимент нефільтрованого пива різних сортів.

Нефільтроване пиво — ціна у WineStyle

Нефільтроване пиво в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 61 грн Пропоновані нами відмінної ціни нефільтрованого пива з Бельгії чи Німеччині камера для цінителів пива.