Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Кальвадос

 Знайдено 274

Кальвадос — захищене торгове найменування міцного напою, отримуваного шляхом перегонки яблучного сидру. Кальвадос виробляють тільки на півночі Франції, в Нормандії. Технологія виробництва багато в чому схожа коньяком тільки замість виноградного використовується яблучний сік. Великий асортимент цього цікавого напою представлений в даному розділі.

Показати весь кальвадос

Популярні розділи

Кальвадос — єдиний у своєму роді міцний спиртний напій на основі яблук. Визначити клас цього напою досить складно. Правильніше всього буде сказати, що кальвадос — це бренді з яблук. Центром регіону виробництва місто Calvados в Нормандії. Цей напій досить міцний – 40°, відрізняється приємним фруктовим смаком і інтенсивним ароматом яблук і квітів.

Технологія виробництва кальвадосу багато в чому схожа з коньяком, з тією лише різницею, що вихідним сировиною для першого служать яблука. Натуральний яблучний сік бродить без цукру та підігріву протягом місяця. Отриманий сидр два рази переганяється через аламбики. На отримання 1 літра кальвадосу йде 18 кілограмів яблук. Потім готові спирти витримуються у бочках з тронсейского і лимузенского дуба, де набувають золотистий і насичений відтінок багатогранний смак. Колір кальвадос коливається від світло-золотистого до темно-бурштинового, залежно від концентрації старих спиртів. Витримані спирти купажируются для складання смачного Calvados, який потім розливається в пляшки. Приготування кальвадосу — довгий процес, адже яблучні спирти витримуються в бочках не менше 2 років, а у деяких господарствах зустрічаються 50-70-річні спирти! Головне достоїнство кальвадосу – його чудовий яблучний смак.

У маркування кальвадосу можна орієнтуватися наступним чином:
три зірки — самої молодий кальвадос, вік не менше 2 років. При визначення віку кальвадосу мається на увазі вік «молодшого» інгредієнта в купажі.
трирічний кальвадос, маркується як Reserve або Vieux;
чотирирічний — VSOP, VO, Vieille Reserve;
на етикетці зрілого кальвадосу можна знайти позначення Hors d’age, Extra, age Inconnu, Napoleon. Його вік не менше 6 років, а часто набагато більше.

Що стосується способу вживання, кальвадос універсальний. Його п'ють як аперитиву дижестива, але самі французи рекомендують вживати між стравами. Кальвадос подають у келихах для коньяку або білого вина, не охолоджуючи перед подачею.

Де купити кальвадос для веселої вечірки з друзями? Це не найпоширеніший напій, однак його можна зустріти у багатьох алкогольних і duty-free магазинах. WineStyle пропонує тільки якісний алкоголь від перевірених виробників. Кальвадос ціна залежить від витримки і авторитету господарства-виробника, однак вона не може бути низькою, оскільки процес виробництва достатньо складний. Продаж кальвадосу та інших національних напоїв різних країн – наша робота, яку ми виконуємо з захопленням і цікавістю. Ми пропонуємо вам купити кальвадос і насолодитися його розкішним яблучним смаком і ароматом!