Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шампанське Абрау-Дюрсо

Знайдено 38

Шампанське "Абрау-Дюрсо"

Російська Винний Будинок "Абрау-Дюрсо" — найстаріший у Росії виробник високоякісних ігристих вин і шампанського. Ігристе вино "Абрау-Дюрсо" представлено сім'ю лінійками: Foliage, Victor Dravigny, Light "Імперіал", "Міллезими", "Питомий Відомство" і "Русское Шампанське". Виноробня також випускає серію тихих столових вин "Абрау".

7 зірок ігристого вина

Каталог Abrau-Durso пропонує сім брендів ігристих вин.

  • Органічний шампанське Foliage. Для винного будинки Abrau-Durso шампанське високої якості розробив французька енолог Ерве Жестен. Виноград для цього напою був вирощений органічним способом у Шампані. Вино витримують в дубових баррік, після чого відправляють на додаткову витримку в пляшки.
  • Серія "Міллезими", гордість виробника, включає біле і червоне вина, виготовлені з виноградного соку першого віджимання в роки кращих врожаїв.
  • Лінійка "Імперіал" представлена трьома видами ігристого вина брют. Для виготовлення преміальних витриманих вин використовують кращі плоди винограду сортів піно нуар, шардоне, рислінг і піно блан. Вино піддається повторного бродінню в пляшці і витримується в гірських тунелях.
  • Лінійка Victor Dravigny названа в честь прославленого винороба і включає три сорти вина. Білі, рожеві і червоні ігристі вина лінійки виробляють з популярних виноградних сортів, серед яких каберне совіньйон і шардоне.
  • серії "Удільне Відомство" винороби компанії зуміли відтворити рецептуру напою, який подавали в Зимовому Палаці до столу сім'ї Романових.
  • Лінійка "Російське Шампанське" представлена набір з п'яти прекрасних ігристих вин — білого, рожевого і червоного. Це найпопулярніша серія енотеки "Абрау-Дюрсо", нагороджена десятками медалей на міжнародних конкурсах.
  • Молоді вина серії Abrau Light створюються за сучасною технології Charmat відповідно з останніми світовими тенденціями винної моди. Вони були вперше представлені у 2014 році.

"Абрау-Дюрсо" — ціна в WineStyle

Винна колекція Російської Винного Будинку включає традиційні види ігристих вин, а також преміальні сорти шампанського, неодноразово зазначеного нагородами престижних конкурсів.

Вартість стандартної пляшки ігристого вина "Абрау-Дюрсо" (0,75 л) в магазинах WineStyle починається від 140 грн