Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ігристе вино Асті

Знайдено 156

Ігристе вино Асті

Asti — шампанське, або правильніше сказати, ігристе вино, яке виробляють на півночі Італії в П'ємонті. Виготовлене з винограду сорти білий мускат, шампанське "Асті" має більш доступну ціну, ніж його славетний родич з французької провінції Шампань. Італійське ігристе має ідеальним, трохи солодким і унікальним смаком букет з тонами персика, меду, апельсина і квітів акації.

Шампанське "Асті": історія напою

Своїм появою "Асті" зобов'язано виноробу Карло Ганче, упростившему класичну методику виготовлення шампанського. Суть ідеї полягала в передчасній зупинки бродіння: виноградне сусло на цей момент вже було чистим від дріжджів і осаду, але цукор у вині все ще залишався. Час дозрівання ігристого і витрати на виробництво скорочувалися, що дозволило значно збільшити обсяги випуску.

У 1865 році Ганча зробив свій перший Moscato Spumante («Ігристий мускат»), а вже через рік купити нове шампанське «Асті» вже можна було не тільки в Італії, але і в інших країнах, куди воно експортувалося. У 1993 році отримало Asti статус DOCG, приставку Spumante в назві прибрали. Сьогодні виробляють ігристе у комунах 32 П'ємонту.

Головні особливості італійського спуманте

Технологія і виноград визначають ключові характеристики напою. Вони є причиною основних відмінностей "Асті" від традиційного шампанського:

  • для виробництва використовується тільки виноградний сорт білий мускат;
  • застосовується скорочена технологія з збереженням у вині природного цукру; 
  • Asti солодше класичного шампанського і слабкіше за фортеці   7 % проти алкоголю 12 %;
  • вино володіє дуже свіжим ароматом і індивідуальним смаком з фруктовими нотами;
  • вартість шампанського Asti в 3—5 раз нижче, чим оригінального французького. 

Ігристе вино — ідеальний варіант алкоголю для будь-якої вечірки, романтичного побачення або урочистості. Італійське Asti, так само як і шампанське, можна купити в магазинах Winestyle. Зверніть увагу на те, скільки варто шампанське "Асті" у нашому магазині: ціна на вино досить демократична.

Ігристе вино з Асті - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити ігристе вино з Асті за ціною від 333 грн

Дізнатися, скільки коштує ігристе вино з Асті у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо ігристе вино з Асті у пляшках обсягом 1.5 л, 187 мл, 200 мл.