Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ігристе вино брют

Знайдено 3216

Ігристі вина брют

Ігристе вино брют   це дуже сухе вино зі змістом цукру не більш 1,5%. Ще більш сухе вино "екстра брют" має концентрацію цукру не вище 0,6%. Для порівняння, звичайне сухе вино може містити різними класифікаціями до 2,5-3,5% цукрів. Зміст алкоголю в сухому ігристе вини не перевищує 13%. Вина брют характеризуються чистим і яскравим смаком, багатим, насиченим ароматом.

Ігристе вино брют   напій гурманів

Всі усім світі ігристе вино вважається брют дуже елегантним напоєм, набагато більш цінним і престижним, ніж солодкі варіанти. Винороби постійно удосконалюють рецептури вина, добиваючись ще більшої сухості. Вважається, що цукор заглушає природний смак вина. Тільки в дуже сухому вини можна відчути всю повноту тонкого букета.

Для першого знайомства з екстра брютом чудово підійде вино Victor Dravigny Extra Brut. Рожеве ігристе вино брют варто спробувати у виконанні Taittinger Prestige Rose. У числі титулованих представників ігристого білого вина брют — шампанське брют "Imperial" від Moet & Chandon і Veuve Clicquot Brut, їх ви можете купити в нашій мережі магазинів.

Як і з чим правильно подавати брют

Ігристе вино брют вимагає особливої культури пиття.

  • Температура подання ігристого вина не повинна перевищувати 8 градусів. Започатковану пляшку вина брют слід опустити в відро з льодом.
  • Зазвичай брют наливають в келихи-флейти. Допускається використання кришталевих склянок формі тюльпана. Вибір келихів невипадковий — їх особлива форма утримує бульбашки всередині, зберігаючи аромат напою.
  • Хороше ігристе вино відкривають практично безшумно. З добре охолодженою пляшки знімають вуздечку і крутять пробку з боку у бік. Такий спосіб дозволяє уникнути втрати аромату вина.
  • Наливають ігристе вино брют злегка нахилені келихи.
  • Брют — прекрасний аперитив. Його подають до устриць, рибі і твердим сирам. Ігристе вино брют несумісно з солодощами, для тістечок більше підійде асті.

Придбати шампанське брют різних марок можна в магазинах елітного алкоголю WineStyle. Демократичні ціни на брют і достойний асортимент дозволять вам вибрати напій по душі.

Шампанське брют — ціна у WineStyle

Ігристе вино брют магазинах WineStyle можна купити за ціною від 302 грн — стільки коштує мініатюрна пляшечка обсягом 187 мл. Знамениті французькі брюты стоять від дорожче   вартість залежить від репутації виробника, вінтажу і витримки.