Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Рожеве шампанське

Знайдено 360

Рожеве шампанське: особливості

  • Більше складне виробництво — більш тонкий смак
  • Виражений фруктово-ягідний смак і аромат
  • Краще розе роблять у Провансі

Рожеве шампанське — еліта всіх ігристих вин і шампанського зокрема. Його витончений смак з полунично-суничними тонами неможливо сплутати ні з яким іншим. Більш складне у виробництві і довше витримане, рожеве шампанське за ціною вдвічі дорожче білого, не випадково його частка в загальному обсяг випуску шампанських вин становить всього 1%. Незважаючи на маленькі партії виготовлення і на те, скільки варто рожеве шампанське, його популярність росте. Вишукане вино сьогодні перестало бути напоєм, доступним лише обраним світу цього.

Особливості виробництва

Батьківщиною рожевих ігристих вин вважається Прованс. Зараз правом називатися рожевим шампанським володіють лише вина з однойменною французької провінції, виготовлені за класичною методикою з білого винограду шардоне і червоного піно меньє і піно нуар.

Технологія виробництва передбачає змішування збродженого соку червоного і білого сортів винограду або додавання шкурок червоного винограду білому сусла. Цей процес неможливо автоматизувати. Правильне визначення пропорцій і, відповідно, результат залежать від досвіду і майстерності винороба.

Характеристики напою

Шампанське Rose має фортеця 12—13 градусів, його солодкість залежить від кількості доданого у кюве тростинного цукру і може визначатися від Еxtra Brut до Doux. Вище цінуються сухі види вина, але і виробляти їх набагато складніше, ніж напівсолодкі або солодкі.

Головною особливістю рожевого шампанського вважається присутність ноток стиглих ягід — полуниці, суниці, малини. Смак і аромат вина, розлитого в келихи, через деякий час набуває нові відтінки, серед яких помітні запах півонії, імбир або перець. В якості закуски до дорогого провину подають класичні делікатеси: омари, страви з трюфелями, запечену оленину, лосось.

Варто відзначити, що відсутність трюфелів не зменшує задоволення від напою, його досконалий смак сам по собі і не потребує в обов'язковому супроводі. Магазин Winestyle пропонує вам рожеве шампанське купити, щоб в цьому переконатися!

Рожеве шампанське рожевий (rose) - ціни в Winestyle

У магазинах Ви можете Winestyle купити шампанське рожеве за ціною від 674 грн

Дізнатися, скільки коштує ігристе вино рожеве у пляшках різного обсягу, а також в подарункових упаковках Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо широкий вибір ігристих вин на ваш смак, а також закуски. Ми допоможемо вам зробити вибір напоїв до будь події!