Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Французьке ігристе вино

Знайдено 2537

Широкий вибір ігристих вин з Франції

Франция — батьківщина для багатьох марок популярні ігристих вин, серед яких окремо стоїть французьке шампанське. Слід розрізняти шампанське і ігристі вина, так як шампанським може називатися тільки вино з регіону Шампань зроблене за певної технології. Це юридично захищене найменування вина з аппелласьона Шампань, хоча фактично шампанським часто називають та інші ігристі вина світу.

Географія ігристих вин

Ігристі вина Франції, крім Шампані, випускають практично у всіх регіонах — у Бордо, Бургундії, Долині Луари, Лангедок-Руссийоне. Особливо популярні знамениті Cremant d'Alsace з Ельзасу білі та рожеві. Для цих вин дозволено використовувати тільки 6 сортів винограду: рислінг, піно грі, піно блан, піно нуар, оксеруа, шардоне. Так як і в Шампані, ігристе вино тут роблять за традиційним методом шампанізації, витримуючи вино у пляшках на осаді не менш 9 місяців.

Французька шампанське — елітна каста ігристих вин світу. Це вино для особливо урочистих випадків і самих улюблених людей. Яскрава гра бульбашок в келиху піднімає настрій і вмить створює святкову атмосферу. В Шампані працює понад 250 виноробних будинків, які протягом багатьох поколінь створюють чудову французьке шампанське. Такі імена, як Veuve Clicquot Ponsardin, Taittinger, Ruinart, Moët & Chandon не потребують у поданні. Продукція цих будинків — символ престижу, високого статусу і бездоганного смаку.

Французькі ігристі вина — ціна в WineStyle

Ігристі вина з Франції можна купити за ціною від 302 грн за пляшку. Але якщо вино має право називатися шампанським, тобто воно зроблено в Шампані за традиційним методом шампанізації, його вартість буде значно вище. Таке ігристе вино можна купити за доступною ціною в магазинах Winestyle — вартість залежить від репутації виробника і конкретного вінтажу.