Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шампанське

Знайдено 35

Ігристе вино Gancia

Справжня пристрасть до землі, глибоку повагу до традицій і прагнення до інновацій, науковий підхід і прагнення до якості — ось кити, на яких тримається авторитет італійської компанії Gancia. Засновником компанії став Карло Gancia, датою підстави вважається 1850 рік.

Сьогодні сімейне підприємство Ганча – один з найбільших виробників ігристих вин Італії. В кінці 1800-х років компанія вийшла на міжнародний ринок, сьогодні експорт здійснюється у 60 країн світу.

У 1850-му році Карло Ганча повернувся з Франції з ідеєю створювати ігристе вино за класичною технології шампанізації, але на базі іншого вина. Так з'явилося знамените Gancia Asti DOCG. C тих пір історія Ганча – безперервна серія експериментів для досягнення прекрасного смаку ігристого вина, здатного супроводжувати найзначніші моменти життя.

Особливості виробництва

2000 гектарів виноградників, 30 гектарів власних виноградників в П'ємонті, 1 км підземних погребів, 250 мільйонів пляшок вина щорічно – ці цифри найкращим чином характеризують компанію Gancia. Головні виробничі потужності знаходяться в П'ємонті.

У даному розділі ви знайдете широкий асортимент ігристих вин Ганча з винограду Білий мускат, Бракетто, Шардоне, Піно Нуар. Вишукані рожеві вина і вина в подарункових коробках стануть прекрасним подарунком.

Відтінки смаку

Gancia Asti проводиться за технологіями класичної шампанізації і методом Шарму. Це вино часто називають шампанське Ганча, хоча традиційно шампанським може називатися тільки вино з Франції. Бульбашки приємний сухий смак цього напою чудово підходять для насолоди маленькими і великими моментами життя.

Вас неодмінно обрадує той факт, що Gancia Asti ціна є більш ніж доступною – всі вина цієї компанії можна зібрати в домашній колекції. Одним з найбільш смачних вин цього виробника вважається Gancia Asti Millesmato — воно проводиться тільки в роки кращого врожаю.

Ігристе вино Gancia - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити ігристе вино Gancia за ціною від 182 грн

Дізнатися, скільки коштує ігристе вино Gancia у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо ігристе вино Gancia у пляшках обсягом 1.5 л, 200 мл, 375 мл.