Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шампанське із Италии

Знайдено 2380

Ігристі вина з Італії

"Асті", "Просекко", "Ламбруско" — відомі і улюблені в усім світі напої. За грайливість і бульбашки їх часто називають італійським шампанським. Хоча всі ми знаємо, що шампанське Італія не виробляє і на це має право лише знаменита французька провінція Шампань, італійські ігристі вина не менш популярні. Асортимент їх величезний: білі, червоні і рожеві, сухі і солодкі. Дорогому шампанському Італія пропонує гідну, доступну за ціною альтернативу.

Популярні марки італійських шампанських вин

Для того щоб скласти загальне подання про ігристих вина Італії, розглянемо найбільш популярні марки, зазначимо їх індивідуальні риси та особливості.

  • "Асті" — біле ігристе вино, яке виробляють на півночі країни в П'ємонті з місцевого винограду сорти білий мускат. Технологія виробництва цього вина — метод Шарму, він менш трудомісткий, ніж класичний процес шампанізації. Ціна італійського шампанського, виготовленого таким способом, виходить удвічі-втричі нижче, при цьому смакові характеристики напою вельми привабливі. Маючи фортеця 7 градусів, "Асті" має приємним солодкуватим і свіжим смаком ароматом з тонами квіток акації, персика меду і апельсинів.
  • "Просекко" — італійське ігристе з винограду білого сорту глера (Просекко). Напій роблять з тієї ж спрощеної методикою. Якість вина високе, ціна доступна. Виходить, купити шампанське з Італії вигідніше, ніж придбати пересічне ігристе з Шампані. Питкое, свіже фруктове вино — відмінний аперитив і інгредієнт для коктейлів.
  • "Ламбруско" — ігристе вино, найчастіше червоне, але буває рожеве і біле. Діапазон утримання цукру в напої дуже широкий: є "Ламбруско" брют, а є і солодке. Вино виробляють у Емілія-Романьї методом Шарму з винограду сорти ламбруско.
  • "Франчакорта" — вино, яке роблять з традиційних сортів шардоне, піно нуар і піно блан за класичної шампанської технології, що відповідним позначається на його ціні.

Кожне з цих вин неповторно і по-своєму чудово. Ви можете придбати будь-який з них у Winestyle, щоб скласти свою думку і, можливо, приєднатися до загону шанувальників італійського шампанського.

Італійський шампанське (Спуманте) - ціни у Winestyle

У магазинах Ви можете Winestyle купити шампанське Італійське за ціною від 174 грн

Дізнатися, скільки коштує ігристе вино Італійське в пляшках різного обсягу, а також в подарункових упаковках Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо широкий вибір ігристих вин на ваш смак, а також закуски. Ми допоможемо вам зробити вибір напоїв до будь події!