Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ігристе вино Просекко

Знайдено 790

Вино Просекко: особливості

  • Знамените італійське ігристе 
  • Вища категорія якості DOCG
  • Смачний аперитив або альтернатива шампанському
  • кращі продажу виробники Венето

Просекко, нарівні з Asti Spumante   одне з кращих ігристих вин Італії. Пляшечка prosecco може стати прекрасної альтернативою дорогому французькому шампанському, так як вартість найкращого Просекко нижче, ніж ціна простого шампанського маловідомих виробників.

В той водночас це вино контролюється за походженням і найменуванню (категорія DOCG), тому ви можете бути впевнені, що купуєте високоякісний оригінальний продукт. prosecco   це виключно біле ігристе вино, як правило, сухе або з мінімальним змістом цукру. Це вино більше солодке за порівняно з шампанським, однак солодкість дивно гармонійно врівноважується кислотністю.

Регіони виробництва вин Prosecco

У кожному регіоні Італії є особливий сорт вина, який стає візитною карткою області і гордістю жителів. Тоскані це к'янті і брунелло П'ємонті – бароло і барбареско, Лаціо – фраскаті. В регіоні Венето на північному сході, крім соаве і вальполичеллы, таким автентичним вином вважається Просекко (prosecco).

Вино Просекко – м'яке, питкое, свіже, з дрібним делікатним перляжом (бульбашками). У смаку і ароматі вина чітко вгадуються відтінки фруктів – яблук, груш, абрикосів. Просекко має яскраво вираженими первинними ароматами – ви відчуєте пахощі відразу ж, як тільки вино виявиться в келиху.

Близько половини всього обсягу італійського Просекко проводиться в області міст Конельяно і Вальдоббьядене. Не так давно цей виноград стали вирощувати і в інших країнах, однак ніде вино не виходить настільки цікавим. Потрібно відзначити, останнє час Просекко становить дуже серйозну конкуренцію шампанському.

Даний Просекко з регіону Конельяно-Вальдобьяденне – це вино вищого класу, з 2009 року йому присвоєна категорія DOCG. У назві кращого Просекко присутній слово Cartizze – це маленька сільце провінції Treviso, де воно проводиться. Поєднання приголомшливого характеру вина і невисокій вартості призводить до того, що у Просекко з'являється все більше шанувальників!

Як пити Просекко?

Просекко – один з самих смачних аперитивів, чудово підходить до страв із риби і морепродуктів, до десертів і фруктам. Найкращі якості проявляє при охолодженні до 8°С і подачі у вузькому витягнутому келиху для ігристих вин.

Аромат і смак цього вина нагадують про літо і сонячних фруктах – жовтих яблуках, персиках, абрикосах. Свіже, прохолодне вино краще prosecco всього п'ється у спекотні літні дні.

Щоб ближче познайомитися італійським шампанським – prosecco, можна пройти за 33-кілометровому туристичного маршруту «Страда дель Просекко» через містечка Конельяно і Вальдоббьядене. А ще ви можете просто купити Prosecco в наших магазинах і насолоджуватися його вже смаком через кілька годин після вибору!

Просекко — ціна в WineStyle

Ігристе вино Просекко в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 357 грн — стільки коштує, наприклад, Martini Prosecco DOC в мініатюрній пляшечці 200 мл.

Питання і відповіді

Де проводиться вино просекко?

Просекко роблять виключно в Італії, це вино захищеного географічного походження, вищої категорії DOCG. Таким чином, найменування просекко на етикетці   гарантія якості.

С чем пить просекко?

Подойдут классические спутники шампанского — легкие закуски, морепродукты, икра, десерты.

Какое просекко можно купить?

В отличие от шампанского, просекко в 99% случаев — белое вино, розовое встречается очень редко. Просекко — отличное вино для любителей традиционного брюта, так как оно всегда сухое.

Сколько стоит просекко?

Благодаря технологии производства просекко доступнее, чем французское шампанское. В нашей сети минимальная цена начинается от 357 грн