Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шампанське

Знайдено 41

Ігристі вина Santero

Яка компанія, створена чотирма братами Сантеру, є одним з найбільших виробників ігристого вина П'ємонті? Мова йде про однойменній фірмі Santero, відкритої у 1958 році. З самого моменту заснування брати-співвласники прагнули випускати найкраще шампанське, яке дозволило б їм увійти в число лідерів ринку. Зараз, коли про продукцію Santero кажуть в обох півкулях Землі, можна сміливо стверджувати, компанія досягла мети.

Santero є одним з кращих напоїв італійського регіону П'ємонт. Основою для цього ігристого вина служать такі сорти винограду, як Моськатов Бьянко, Моськатов Роса, Мускат Канеллі, а також ряд інших. Власні виноградники компанії Santero займають площу 60 гектарів. Крім цього для переробки використовується добірна сировина, куповане у п'ємонтських фермерів.

Слід уточнити вживання термінів «шампанське» і «ігристе raquo & raquo;. Сантеру шампанське частіше називають ігристим вином: вся справа в правилі, згідно з яким шампанським прийнято вважати лише вино, вироблене у французькій провінції Шампань. Однак напої Santero ні в чому не поступаються йому за якістю. Тому, купуючи ігристе вино Santero Asti або будь інше вино Сантеру, ви можете бути впевнені, що воно вироблено по тій же технології з настільки ж суворим контролем якості.

Історія бренду

Як це часто буває, все почалося з бажання продовжити сімейну справу. Успадкувавши від батька пристрасть до виноробства, брати Сантеру незабаром обзавелися власним винним господарством. Куплене ними підприємство потребувала модернізації, яка і була здійснено в короткі терміни. Нове обладнання дозволило випускати ігристе-біле і ігристе-рожеве вино у великих кількостях. Компанія поступово освоювала нові ринки збуту — спершу в сусідніх регіонах Італії, а в надалі і за межами країни. Вже до 1977 року зростаючі масштаби виробництва зажадали будівництва нового заводу. Площа виноградників, що належать Сантеру, досягла 60 гектарів.

Зараз корона прикрашена Santero такими яскравими, по-справжньому дорогоцінними шампанськими винами, як Santero Gran Dessert, Santero Prosecco, Santero Brut, Santero Asti. Шампанське Asti було удостоєно вищій за італійським мірками категорії якості DOCG. Цінителі відзначають яскравий смак цього вина елегантними фруктовими відтінками. Зберігається протягом довгого часу післясмак вінчає цей напій, перетворюючи його вишукане шампанське, здатне порадувати будь-якого знавця.

Асортимент бренду

Компанія Santero випускається значне кількість марок ігристого вина: Santero Brut, Сантеру Гран Десерт Сантеру Асті, 958 біле і 958 рожеве а також безалкогольне 958 Zero. Про останньому шампанському варто розповісти більш детально. Вино Santero Asti офіційно віднесено до вищої категорії якості DOCG. Таким чином, напій визнаний справжнім національним надбанням Італії, які прославляють свою країну у всьому світі. Підтвердження цього можна побачити на етикетці напою — напис Asti Santero DOCG є повною назвою цього ігристого вина.

Крім Італії шампанське Асті Сантеру поставляється в такі країни, як США, Великобританія, Японія. Чимала кількість шанувальників є у напою навіть у Франції, одному зі світових центрів виноробства. Як стверджують цінителі, ігристе вино Асті Сантеру володіє прекрасним смаком, не портящимся з часом.

Фортеця 7,5% забезпечує шампанському гармонійне поєднання фруктових відтінків і повна відсутність неприємного спиртового присмаку і післясмаку. Ще одна безперечна перевага, яким має шампанське Асті Сантеру — ціна, яка є достатньо низькою для такого напою рівня.

Очікують надходження