Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк

 Знайдено 3388

Коньяк — міцний спиртний напій, який виробляється методом дворазової дистиляції вина з винограду юні блан, з подальшої витримкою дубових бочках. Коньяк виробляють на південно-заході Франції, в департаменті Шаранта, в регіоні з центром в місті Cognac. У цьому розділі ви зможете знайти величезний вибір коньяків чудового якості.

Показати весь коньяк

Виберіть на ваш смак

Показати весь коньяк

Бестселери

Показати всі бестселери
9.1 

Коньяк "Courvoisier" VSOP, with box, 0.7 л

RCTS 18
2 942 грн
+
 
7.4 

Коньяк Hine, "H by Hine" VSOP, gift box, 0.7 л

2 214 грн
+
 
6.6 

Коньяк Lheraud Cognac VSOP, 0.7 л

3 678 грн
+
 
7.5 

Коньяк Lheraud Cognac "Vieux Millenaire", wooden box, 0.7 л

9 598 грн
+
 
8.2 

Коньяк "Sarajishvili" XO, gift box, 0.7 л

2 835 грн
+
 
9.1 

Коньяк "Courvoisier" VS, gift box, 0.7 л

RCTS 15
1 765 грн
+
 
6.9 

Коньяк Tesseron, Lot №90 XO "Ovation", gift box, 0.7 л

5 562 грн
+
 
7.0 

Коньяк Lheraud, Cognac VS, with box, 0.7 л

2 422 грн
+
 
7.4 

Коньяк A.E. Dor, VSOP Rare Fine Champagne, with gift box, 0.7 л

1 890 грн
+
 
6.0 

Коньяк Chateau de Fontpinot XO Grande Champagne, Premier Grand Cru Du Cognac (in box), 0.7 л

IWSC Gold Medal 1998
5 134 грн
+
 

Коньяк Hine, "Cigar Reserve", with box, 0.7 л

5 148 грн
+
 
6.3 

Коньяк "Frapin" VIP XO Grande Champagne, Premier Grand Cru Du Cognac (with box), 0.7 л

RCTS 27
8 022 грн
+
 

Коньяк "Delamain" XO, Cognac Grand Champagne AOC, gift box, 0.7 л

6 990 грн
+
 
8.3 

Коньяк "Chateau de Montifaud" V.S., Fine Petite Champagne AOC, in tube, 0.7 л

1 979 грн
+
 
7.2 

Коньяк Delamain, "Pale & Dry" XO, gift box, 0.5 л

4 172 грн
+
 

Коньяк A.E. Dor, VS Selection, gift box, 0.7 л

1 458 грн
+
 

Коньяк Pierre Ferrand, "Ambre", gift box, 0.7 л

BTI 91
WE 93
1 979 грн
+
 

Коньяк A.E. Dor, XO, gift box carafe "Nolly", 0.7 л

4 554 грн
+
 

Коньяк Pierre Ferrand, "1840", 0.7 л

BTI 91
WE 93
2 129 грн
+
 

Коньяк A.E.Dor Extra, wooden box, 0.7 л

12 771 грн
+
 

Існує більш популярний міцний напій, ніж коньяк? Смак цього напою може потрясати і захоплювати: кожен ковток дарує цілу гамму відчуттів — тонкі смакові відтінки ванілі, сухофруктів, горіхів, кольорів та гострих прянощів. Він може бути вершковим, оксамитовим, потужним і елегантним. Все це коньяк, напій з славною історією і бездоганною репутацією. Справжній коньяк — це насамперед французька коньяк, вироблений у департаменті Cognac за строго регламентованою законом технології з винограду юні блан. Також допускається використання в обмеженому кількість спиртів з коломбара, фоль бланша, монтиля. Зазначимо, що фахівці виділяють коньяки з Молдавії, Грузії, Дагестану, Вірменії Азербайджану у так звану північну групу, і вони також мають право на існування.

Сьогодні місто і провінція Коньяк відомі всьому світу завдяки благородній напою. А в одинадцятому столітті це був великий порт і європейський центр торгівлі сіллю. Як це часто буває, моряки запасалися в дорогу вином місцевого виробництва. Правда, на перших спочатку вино доводилося швидко випивати в дорозі, так за час шляху до порту призначення воно безнадійно псувалося. Але у сімнадцятому столітті французи винайшли технологію отримання винного дистиляту, а потім і подвійного дистиляту. Це і був перший якісний коньяк.

Змінюється обладнання і покоління виноробів, але технологія виробництва коньяку залишається практично незмінною. Після збору врожаю сік відправляється на тритижневу ферментацію, потім відбувається двоступенева дистиляція у спеціальних перегінних кубах. Результат першого етапу дистиляції — спирт міцністю 72°. Тепер від нього потрібно відсікти летючі фракції («голови» та «хвости»), щоб залишилося те саме «серце» коньяків, яким ми захоплюємося. "Серце" коньяку виділяється на другому ступені дистиляції. Далі настає час витримки в дубових бочках з лимузенского і тронсейского дуба. Потім майстра купажу приступають до ассамблированию спиртів різної ступінь витримки, завдяки чому кожен французький коньяк виходить унікальним. Якість і смак коньяку визначається віком наймолодшого спирту в купажі.

Якщо середній вік спиртів становить від 4 до 7 років, але не молодше 2 років, на етикетці можна буде побачити позначення VS. Якщо середній вік 6-12 років, але ніяк не менше 4 років, буде привласнена категорія VSOP. І нарешті, найцінніші коньяки будуть марковані XO, Napoleon. Для них середній вік коливається у діапазоні 20-30 років, але не може складати менше 6 років. Купити елітний коньяк категорії XO чи Наполеон — значить подарувати собі справжнє насолода, довгим зимовим ввечері біля каміна або у веселій компанії друзів, він буде доречний у будь-якій ситуації.

У нашому каталозі представлені напої від кращих коньячних будинків Франції. Історія кожного будинки унікальна, але всі вони змогли завоювати чудову репутацію і неминущу любов споживачів. У п'ятірку провідних Будинків світу входять Хеннессі Камю Курвуазьє Remy Martin Мартель. В нашій мережі ви магазинів зможете дізнатися більше про кожному виробника придбати різноманітні версії французького коньяку. У нас є і більш рідкісні коньяки (дорогий коньяк), які стануть цієї знахідкою для гурманів. Це Фрапэн Хайн, Отард, Бісквіт. Якість напоїв гарантовано — ми продаємо тільки дійсно хороший коньяк!

Щоб купити коньяк в магазинах WineStyle, не потрібно витрачати багато часу і коштів. Ми займаємося продажем напоїв на професійному рівні, тому майже всі покупці стають нашими постійними клієнтами. Ціна на коньяк Франції не може бути низькою багатьом причин, але ми намагаємося порадувати наших клієнтів привабливими цінами, регулярними знижками та акціями. Кращі коньяки від провідних світових виробників представлені в нашій мережі магазинів. На коньяк ціна залишається достатньо низькою порівняно з рівнем загальних цін. Ласкаво просимо у магазини WineStyle!