Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк A. E. Dor

Знайдено 39

Коньяк A. E. Dor

Як і будь-який по-справжньому оригінальний алкогольний напій, коньяк A E Dor з'явився на світ завдяки амбіціям одного людини. Звали цього людини Амадей-Едуард Дор. Нащадок сім'ї виноробів, він не побажав йти по нав'язується предками стандартним шляху. Давньої пристрастю Амадея-Едуарда був коньяк. Будучи в душі справжнім творцем, Дор експериментував з коньячними спиртами, прагнучи створити ідеальний рецепт. Як житель провінції Коньяк, Амадей-Едуард мав можливість займатися такою діяльністю постійно і своєчасно дізнаватися про всіх нових ідеї в світі коньяку. Заснувавши у 1858 році коньячний будинок, Дор не тільки вклав у нього свою душу, але і подарував підприємству власне ім'я   A. E. Dor.

Колекція спиртів, багато з яких володіли багаторічною витримкою, допомагала Дору в роботі. У підсумку йому вдалося створити напій своєї мрії, не тільки повністю задовольнив самого власника вдома, але й припав за смаком іншим поціновувачам. Аж до кінця життя Амадей-Едуард не переставав займатися розвитком підприємства. Мудрим комерційним ходом для нього стала скупка витриманих спиртів в 1874 році, коли епідемія філоксери знищила більшу частину місцевих виноградників. Ці спирти в надалі придбали особливу цінність, що дозволило Дору з вигодою використовувати їх.

Асортимент бренду

У наш час А Е Дор входить у десятку провідних коньячних будинків світу. Власники підприємства продовжують слідувати філософії, основи якої були закладені Дором. В їх колекцію входять старовинні коньяки, в тому числі елітні миллезимные. Ці напої ніколи не використовуються для виробництва: навпаки, вони складають гордість фірми, створюють імідж підприємства. Сучасний коньяк А. Е. Дор підрозділяється на кілька категорій. Коньяк VS витримується від 2 років, VSOP — не менше 4, XO — 6 і більше.

Здобуваючи А Е Дор або інший коньяк, ви можете побачити на пляшці незрозумілі позначення. Зазвичай вони вказують на тривалість витримки напою. Спробуємо розібрати більш докладно, що означають абревіатури VS, VSOP і XO. A E Dor VS — це коньяк з витримкою від 2 років. Він, як правило, готується з винограду регіону Фен Буа. Витримка надає коньяку A E Dor fins bois оксамитовий смак і яскравий фруктовий аромат.

A E Dor VSOP — позначення, традиційно використовується для коньяку з витримкою від 4 років і більше. Сировину для нього постачає виробнику регіон Фін Шампань. Нарешті, коньяк A E Dor XO має бути витриманий протягом як мінімум 6 років. Для нього прийнято використовувати виноград з Гранд Шампань, Бордері а також Фен Буа.