Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Арарат

Знайдено 37

Коньяк Арарат

Арарат – це автентичний коньяк Єреванського коньячного заводу, заснованого ще в 1887 році. Коньяк проводиться з винограду, виростає в Араратській долині, витримується у бочках з кавказького дуба, купажується і розливається на території заводу. Таким чином, підприємство повністю контролює всі етапи виробництва – від вирощування винограду до розливу бурштинового напою, і гарантує якість знаменитого вірменського коньяку.

Історія бренду

Єреванський коньячний завод був заснований у 1887 році купцем по імені Нерсес Таирян, через 12 років підприємство придбав російський промисловець Шустов. Вже в на початку XX століття висока якість виробленого коньяку підтверджувалося тим, що він подавався до столу Його Імператорського Величності. Сьогодні найстаріше підприємство Вірменії входить у групу компаній Pernod Ricard Group.

Алкогольний гігант привніс на завод нові ідеї і саме сучасне обладнання, від чого якість і репутація знаменитого коньяку тільки виграли. На етикетці коньяків зображений символ Вірменії – легендарна гора Арарат, яка підноситься над зеленою Араратській долиною. У верхній частини пляшки нанесений логотип компанії – стилізована птах Фенікс, яка уособлює відродження і вдосконалення.

Асортимент бренду

Сьогодні Єреванським коньячним заводом випускається 7 найменувань коньяку:

  • Арарат 3 зірки – класичний коньяк трирічної витримки;
  • Арарат 5 зірок – коньяк п'ятирічною витяги з делікатним букетом і м'яким, збалансованим смаком.

До марочним коньякам відносяться:

  • "Ані" – коньяк 6-річної витяги з інтенсивним і тривалим смаком, виражена солодкість якого робить його більш округлим, терпкий присмак переходить до тонам лимона і сушеного інжиру.
  • "Добірний" – коньяк 7-річної витяги з інтенсивним, тривалим і повним смаком — фруктові характеристики урівноважені відтінками лимона, карамелі і сушеного інжиру. У фінальній ноті — присмак горького мигдалю.
  • "Ахтамар" – розкішний десятирічний коньяк, в букеті переважають нотки бджолиного воску, горіха і кори дуба на тлі ванілі і чорносливу. Легка сухість в кінці відтіняється нотками кориці.
  • "Васпуркан" – унікальний 15-річний коньяк, букет якого яскравий, елегантний і складний з нюансами прянощів, кори дуба, сухофруктів і ледь вловимими бальзамічними нотками.
  • "Наірі" – перлина асортименту, коньяк 20-річної витримки. Аромат — гармонійна, шовковиста, складна і витончена текстура бальзамічним пахощами і переходом до кедровим тонам. У тонкому поєднанні підсмаженого хліба і гвоздики урівноважені тони кориці і меду.

"Арарат" — ціна в WineStyle

Коньяки "Арарат" у магазинах WineStyle можна купити за ціною від 198 грн за пляшку об'ємом 0,5 л. Широко представлені коньяки в подарункових коробках для особливих випадків.

Якщо ви хочете зробити оригінальний і в той же час універсальний подарунок чоловікові, можна купити коньяк Арарат в даному розділі нашого магазину. WineStyle – магазин, коньяк Арарат в якому представлений у всьому своєму різноманітності – від класичного «зоряного» до унікального марочного.