Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Вірменське коньяк

Знайдено 899

Широкий вибір коньяків з Вірменії

Вірменський коньяк — це поєднання звучить як загальне для багатьох любителів міцних напоїв. Землі Вірменії здавна вважалися ідеально підходящими для вирощування винограду, згадки про прекрасних вина цієї місцевості можна зустріти, в зокрема, в працях Геродота. У багатьох виноградарів були свої секрети і рецепти вина і коньяку які вони передавали з покоління в покоління.

Історія коньяків

У промислових масштабах виробництво вірменського коньяку налагодилося лише в кінці 19 століття, коли купець першої гільдії Нерсес Таирян побудував перший виноробний завод в місті Єревані. За тим часи завод був обладнаний за останнім словом техніки, а технологія була закуплена у французів. Дубові бочки також привезли з Франції, частина з них досі використовується для витримки коньяку.

У 1899 році завод придбав відомий російський підприємець Шустов, який зміцнив і розширив виробництво. Керуючим і головним виноробом був призначений Кирило Григорович Сільченко — його внесок у розвиток вірменського коньячного справи воістину складно переоцінити. Сільченко керував заводом до 1947 року, він був ідейним натхненником та головним експертом по створенню таких знаменитих марок коньяку як «Ювілейний» і «Святковий».

Особливості виробництва

Звичайно, після революції підприємство було націоналізовано. Але це не завадило його активного розвитку. Сьогодні Єреванський коньячний завод є сучасним промисловим підприємством, яке постачає свою продукцію у 25 країн світу. Крім нього, у Вірменії працюють ще кілька коньячних заводів, що випускають напої найвищої якості.

У виробництві вірменського коньяку використовуються французькі технології і традиційні вірменські сорту винограду, які культивують в Араратській долині. Виноград збирають трохи недостиглі і несолодким, оскільки саме в такому стані досягається винификация сусла. Для багатьох поціновувачів коньяк Вірменії є улюбленим міцним напоєм, оскільки він викликає певні асоціації і спогади про часи Радянського Союзу.

Асортимент коньяків

Для створення вірменського коньяку використовуються шість основних сортів винограду. Це мсхалі, гаран дмак, воськеат, кангун і знаменитий грузинський ркацителі. Ви можете зустріти у продажу ординарний, марочний і колекційний коньяк Вірменії. Ординарні коньяки виробляють з спиртів з витримкою від 3 до 6 років. Марочні коньяки — з спиртів, витриманих в дубових бочках не менше 6 років. А колекційні коньяки готують з марочних коньяків, які піддаються додаткової витримці більше трьох років.

Вірменський коньяк — ціна у WineStyle

Вірменський коньяк в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 67 грн   саме стільки варто мініатюрна пляшечка 50 мл. Вартість коньяку всі залежить від витримки і марки напою.