Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Courvoisier

Знайдено 29

Особливості коньяку Курвуазьє

  • Коханий коньяк Наполеона
  • Тонкий аромат і багате післясмак 
  • склад входять спирти з витримкою більше 100 років
  • асортименті елітні коньяки з витримкою більше 50 років

Історія бренду

Коньяк Курвуазьє   цей бренд на слуху навіть у тих, хто не є шанувальником коньяку. Компанія, виробляє цей благородний напій, заснована в початку 19 століття Еммануелем Курвуазьє і Луї Галлу. Дуже скоро справи компанії пішли в гору, а її вина і коньяки гідно оцінили представники французької еліти. Відомо, що Наполеон Бонапарт дуже любив цей коньяк, а в 1811 році він вирішив особисто ознайомитися з процесом виробництва і навіть відвідав склади, де в дубових бочках витримувався коньяк.

Також існує легенда, згідно якої Наполеон, вирушаючи на острів святої Олени, взяв з собою неабияку кількість коньяку Курвуазьє. Він планував в дорозі пригощати їм англійських офіцерів, щоб розташувати їх до себе. Терпкий насичений смак коньяку так сподобався англійцям, що вони тут же нарекли його «коньяк Наполеона».

І після часу, в пам'ять про генерала французької революції, на пляшки наносять не лише етикетки з назвою, але і стилізований малюнок фігури Наполеона, а також напис Le Cognac de Napoleon, яка запатентована. До речі, любив Courvoisier і Наполеон III — у часи свого правління присвоїв коньячному вдома Курвуазьє статус офіційного постачальника імператорського двору.

Особливості виробництва

Цікаво, що будинок Курвуазьє досі не обзавівся власними виноградниками, правда, у нього є кілька постійних перевірених постачальників вихідний сировини, яке традиційно піддається самої суворої перевірці якості.

Історія коньячного будинки Courvoisier налічує понад 200 років. За це невелике час підприємство недалеко від Парижа зросла в авторитетного виробника з світовим ім'ям, у нього неодноразово змінювалися власники і керуючі. І тільки одне залишалося без змін: назва бренду і його високий статус. У наші дні, на початку 21 століття, будинок Курвуазьє входить в п'ятірку лідерів обсягами продажів серед коньяків. 

Асортимент Courvoisier

Лінійка продукції під брендом Courvoisier включає в себе коньяки VS, VSOP, ХО, плюс коньяк Napoleon, який стоїть окремо від загальноприйнятою класифікації. Також окремого уваги заслуговують елітні колекції коньяків. Наприклад, L’Esprit de Courvoisier з терміном витримки від 70 до 200 років.

А в 2004 році, на честь двохсотріччя коронації Наполеона, побачили світ коньяки під назвою Courvoisier Succession JS. Всього було випущено 2004 пляшки, кожна з яких перебувала в упаковці, стилізованої під платтяна шафа Наполеона. Чи варто говорити, що пляшки були розпродані у лічені годинник!

У нашому магазині представлені кілька видів цього благородного напою.

  • Courvoisier VS — відноситься до молодих коньяків, з витримкою від 5 до 8 років. Смак і аромат напою розкривається фруктовими і квітковими нотами, світлий бурштиновий колір гарно грає в келиху. Легкий коньяк, відповідний для десертного столу.
  • Courvoisier VSOP — з витримкою від 8 до 12 років. Коньяк з насиченим смаком, наповненим соковитістю зрілих фруктів, з відтінком ванілі. Також цей напій відрізняє глибокий колір темного бурштину і складний букет, розкривний поступово.
  • Courvoisier XO — коньяк естетів, гурманів і аристократів. Воістину чудовий напій, що символізує «непомітну розкіш». Термін витримки складає 35 років, в результаті чого коньячний спирт набуває неповторний багатогранний оксамитовий смак, в якому присутні відгомін шоколаду і ванілі.

Courvoisier — ціна в WineStyle

Коньяк "Курвуазьє" в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 1765 грн

У нашому магазині ви можете придбати коньяк Courvoisier різної витримки, звичайної і подарункової упаковці.

Питання і відповіді

Де проводиться коньяк Courvoisier?

З 1828 року коньячний дім Courvoisier перебуває у Франції, в місті Жарнаке регіону Cognac.

З чим пити коньяк?

Найкращі поєднання — кава, хороша сигара. Фахівці вважають, що коньяк добре закушувати яблуком, а ось лимон може "заглушити" благородний смак напою.

Який коньяк можна купити?

В нашій мережі продається повний асортимент коньяків марки — від самого "молодого" категорії VS до елітного XO і лімітованих ексклюзивних версій.

Скільки варто коньяк Courvoisier?

Ціна залежить від категорії коньяку і наявності подарункової упаковки. В нашої мережі мінімальна ціна на "Курвуазьє" починається від 1765 грн

Очікують надходження