Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Французька коньяк

Знайдено 1315

Французькі коньяки

Говорити про французькому коньяк можна тільки в чудових ступені   самий вишуканий, найблагородніший, самий якісний. Більш того, тільки результат дистиляції білого вина з Франції може носити назва французька коньяк. Декрет від 1909 року чітко визначає територію, на якій може проводитися коньяк — це околиці міста у Cognac департаменті Шаранта.

Існує ще ряд обов'язкових умов, при яких виноградний бренді може називатися коньяком. Таким чином, називати коньяками напої з Вірменії та Росії некоректно, хоча й допускається світовим співтовариством.

Регіони виробництва

Французька коньяк може вироблятися тільки з певних сортів винограду, головним з яких є юні блан. Спирти повинні бути зроблені з шести сировини регіонів:

Ці регіони дуже розрізняються за типами ґрунтів і кліматичним умовами, тому коньяки різних терруарів мають індивідуальними особливостями. Якщо виноград був вирощений тільки в Гранд Шампані і розлитий там же, пляшка маркується як Grand Champagne. Якщо виноматеріалу з цього регіону використовується не менше 50%, а залишився з Petit Champagne, на етикетці можна побачити напис Fine Champagne.

У околицях міста Cognac знаходиться безліч старовинних коньячних будинків. Жан-Поль Камю, власник одного з кращих Будинків, говорив: «Виготовити прекрасний коньяк легко. Все що Вам для цього вимагається — прадід, дід та батько, які присвятили цьому все своє життя». Більшість коньячних Будинків існують кілька століть, наприклад, Хеннессі   з 1765 року. В нашому каталозі представлені найкращі французькі коньяки, перевірені самим часом: Курвуазьє Леро Remy Martin та інші. На сторінці кожного виробника ви зможете дізнатися про історію і особливості Будинків.

Французька коньяк — ціна у WineStyle

Справжній французька коньяк в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 1458 грн   саме стільки варто мініатюрна пляшечка "Курвуазьє" 50 мл. Розкид вартості на коньяки досить широкий, ціни залежать в першу чергу від категорії і терміну витримки напою.