Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Frapin

Знайдено 24

Коньяк Frapin

Безліч знаменитих коньячних будинків розташувалися в долині французької річки Шаранти, і серед них – коньячний будинок Фрапэн. Строго кажучи, цей будинок можна вважати одним з найстаровинніших – предки Фрапэнов займалися виноробством вже в XIII столітті.
Самими відомими представниками цього сімейства аристократів були письменник Франсуа Рабле і особистий аптекар короля Людовіка XIV П'єр Фрапэн.

Сьогодні вдома Frapin належать величезні площі виноградників у регіоні Гран Шампань. Основним сортом є юні блан. Коньячні спирти витримуються у бочках з лимузенского дуба, завдяки чому коньяк насичується танінами. Тут дбайливо зберігають багатовікові традиції: виноград збирається тільки руками, використовуються виключно натуральні органічні добрива, сировина дистилюється нефільтрованим.

Особливості виробництва

Керуючі будинком вважають, що саме ці бочки з дуба надають коньяку більш цікаві відтінки, ніж бочки з тронского дуба. Коньячний будинок Фрапен отримав право використовувати на етикетці назва старовинного родового маєтку – Шато Фонпино (Chateau Fontpinot), а також напис «Гран Шампань Прем'єр Крю», оскільки 100% сировини проводиться в одному регіоні.

Продукція експортується в 50 країн світу, переважно у Європу. Гамма вироблюваних коньяків включає у себе коньяки VS (з винограду Фен Буа), VSOP, XO, і Napoleon кілька рідкісних сортів коньяку, створених за особливої нагоди. Коньяки Frapin – це штучний товар, розрахований на справжніх цінителів і знавців вина!