Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Грузинська коньяк

Знайдено 231

Грузинські коньяки

Мистецтво виноробства процвітає у Грузії так само давно, як і традиції обробляння винограду. За століття сформувався стиль, яскраво відбився у смаку знаменитих грузинських коньяків. Право називатися коньяком є тільки у французького алкоголю, напій з Грузії відомий у світі, як бренді високого якості.

Історія

Трепетне ставлення грузин до виноградної лозі поширюється на виноробство. Першим промисловцем, прославили грузинський коньяк, був Давид Сараджішвілі. У 1887 р. його завод випустив першу партію бренді за французькою технології. Молодий енолог ретельно вибирав місця для виноградників, стежив за всіма процесами і зумів довести, що з грузинського винограду можна отримувати відмінний коньяк. Підприємство стало фундаментом, на якому сформувалася школа приготування коньяку в Грузії. Сьогодні завод носить ім'я засновника та виробляє більшість класичних, унікальних і вінтажних грузинських бренді. 

Особливості виробництва

Для коньяку придатні кілька білих сортів грузинського винограду, в зокрема ркацителі горули, цицка цоликоури, чинурі. Після повного дозрівання врожаю ягоди відправляють під прес і зброджують вино. В результаті подвійної перегонки через шарантский аламбік отримують спирт, який не менше трьох років витримують в дубових бочках. Коньячні спирти різної витяги змішують, від правильного купажування багато в чому залежить букет і смак майбутнього напою. Наступний етап називають «одруженням»   щоб спирти рівномірно перемішалися, їх на кілька місяців залишають в бочках і тільки після цього розливають у пляшки.

Характеристики напою

Відмітна якість грузинського бренді — м'якість смаку з ванільним відтінком, яскраво в звучному витриманих марках. Після чотирьох і більше років витримки напій насичується ароматом дубових бочок, букет набуває нові смакові нюанси і ароматичні нотки. Старий коньяк цінителі порівнюють з симфонією, в якій постійно відкриваються нові переваги.

Грузинський коньяк в мережі Winestyle

Ціна грузинського коньяку залежить від марки та терміну витримки. В WineStyle завжди в наявність широкий асортимент, ви зможете купити грузинський коньяк з різних цінових сегментів. Ми гарантуємо справжність продукції і прямі поставки від виробника.
 

Грузинський коньяк - ціни у Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити грузинський коньяк за ціною від 2835 грн

Дізнатися, скільки коштує коньяк з Грузії в пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо широкий вибір грузинського коньяку в пляшках обсягом 100 мл, 200 мл, 250 мл.