Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Hine

Знайдено 31

Переваги коньяку Hine

  • Коньячний будинок з 200 літньою історією
  • Штучний товар — малі обсяги виробництва
  • Особливий м'який смак
  • Подається до королівського столу в Букінгемському палаці

Hine — це марка французького коньяку. До жаль, широкому споживачеві вона не дуже відома, незважаючи на гідний смак і цікаву історію цього напою. Достатньо сказати, що саме Хайн є єдиним коньяком який постійно подають до столу під час королівських прийомів Букінгемському палаці з 1962 року. І сьогодні ця традиція шанобливо дотримується, підтверджуючи високий статус цього коньяку, його збалансований і багатогранний смак.

Заснований коньячний дім Hine був більш 200 років тому, в на початку 19 століття. Сталося це у Франції, але главою компанії став англієць за прізвищем Хайн. Кажуть, що саме він придумав фірмовий знак компанії, на якому зображений граціозний олень. І сьогодні цей знак прикрашає пляшки з чудовим напоєм, гідним королівських особ   незважаючи на те, що сама компанія з 1987 року увійшла в склад великого холдингу Louis Vuitton — Moet — Hennessy.

У чому ж секрет неповторного смаку коньяку Хайн? Строгий добір вихідного сировини, високі вимоги до виробництва і обладнання, численні перевірки якості і «маленькі секрети», які, втім, вже не є секретами. Оскільки будинок Hine не має власних виноградників, технологічна ланцюжок починається з закупівлі спиртів. Їх витримують близько року в нових бочках, потім переливають у старі бочки — лимузенского і тронсейского дуба — і знову витримують. Готовий коньяк не відразу переливають в пляшки, а ще протягом року витримують у маленьких бочках, після чого піддають фільтрації. Цікаво, що перед розливом в пляшки кожну пляшку обполіскують коньяком.

Зрозуміло, що слідування подібного технологічного процесу не дозволяє досягати великих обсягів виробництва. Тому абсолютно заслужено Hine можна назвати ексклюзивним напоєм, який цінують знавці як у Франції так і в інших країнах.

У нашому магазині ви можете придбати всі різновиди цього благородного напою. Знайомство з коньяком Хайн краще почати з напою Hine VSOP. Саме цей напій дасть подання про характер французьких коньяків "Хайн".

Асортимент бренду

від вже більш 200 років коньячний дім Хайн виробляє рідкісні чудові напої, гідні найвищою публіки.

Недарма девіз будинку, який ви можете прочитати на кожній пляшці, можна сформулювати так: «Ми ніколи не робимо багато, але завжди тільки найкраще».

  • Hine Antique XO — напій з багатогранним букетом, який може вразити вас своєю складністю, а може підкорити поступовим розкриттям букета.
  • Hine Cigar Reserve — мабуть, кращий коньяк до сигар.
  • Hine ХО — складний купаж з більш ніж 50-ти видів спиртів з Гран і Пті Шампані.
  • Хайн VSOP — вершина майстерності коньячних майстрів. Неповторний смак, в якому ви знайдете «бризки» квітів і фруктів, меду і ванілі.

Hine — ціна в WineStyle

Знаменитий французька коньяк "Хайн" в магазинах WineStyle продається за ціною від 2258 грн Ціна напою повністю відповідає його чудовій якості.

У нашому магазині ви можете купити коньяк Хайн різної витримки. Коньяк Хайн, ціна на який повною мірою відповідає його чудовому якості, безсумнівно, прикрасить ваш святковий стіл.