Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Martell

Знайдено 28

Французька коньяк Martell

Для любителів і цінителів коньяку у всьому світі назва Мартель є синонімом чудового якості і високого статусу. Цей напій давно (без малого 300 років!) і міцно влаштувався на Олімпі кращих французьких коньяків які виробляються у провінції Cognac. Назва «martell» переводиться з французької як «молоток»   саме цей інструмент ви можете побачити на гербі, який обов'язково присутній на кожній пляшці і коробці коньяку.

Особливості виробництва

Коньяк Martell проводиться за старовинною технології з дотриманням вікових традицій коньячного Будинку. В сім'ї Мартель змінилися кілька поколінь, але кожне з них прагне підтримувати репутацію Будинку і не упустити задані стандарти якості. Особливий, дуже м'який і, як кажуть знавці, округлий смак напою досягається використанням високоякісного винограду юни блан.

Спирти піддаються багаторічною витримці дубових бочках, після чого вони набувають смак з нотами стиглих фруктів, а також дивовижний золотистий колір. Бочки коньячний Дім робить самостійно, використовуючи для цього тільки деревину троянського дуба.

Як і багато інших коньячні будинки, Мартель відбирає кращі спирти і колекціонує їх для виробництва унікальних купажів. Сховища Будинки мають достатньо красномовні назви: «Парадіз» (Рай) і «Чистилище».

У смак Martell можна відчути ноти стиглих фруктів і вишуканих квітів. І смак, і аромат цього коньяку є настільки оригінальними і характерними, що його неможливо переплутати ні з яким іншим.

Асортимент бренду

У лінійці Мартель присутні коньяки Martell VS, Martell VSOP, Martell XO.

  • Martell VS містить в своєму купажі спирти з витримкою 5-7 років. Його виробляють з 1912 року, а рецептуру розробив знаменитий представник Будинки Едуард Мартель.
  • Martell VSOP містить спирти з витримкою від 8 до 12 років. Його смак відрізняється благородством, у ньому ви можете відчути ноти літніх квітів і південних фруктів.
  • Особливо цінний коньяк Martell XO або Extra Old. Це «старий» коньяк з ідеально збалансованим складним смаком, який витканий з спиртів з витримкою 40-50 років. А сам купаж витримується в дубових бочках 6 або більше років. У смаку Martell XO присутні ноти фруктів, мигдалю, легкий відтінок солодкої ванілі.
  • Окремо хоче виділити коньяк Martell Noblige (Ноближ), який з'явився у лінійці коньячного Будинки порівняно недавно, в 1994 році. Цей унікальний і у вищій ступеня благородний напій був створений за рецептом з старовинної книги.

Під стати бездоганній розроблена смаком і упаковка коньяку Мартель. Це елегантні пляшки і коробки, а також вишукані графини   даний твір мистецтва. Саме тому Коньяк Martell вважається відмінним подарунком, доречним у багатьох ситуаціях.

Коньяк "Мартель" — ціна в WineStyle

Знаменитий коньяк Martell можна купити в магазинах WineStyle за ціною від 118750 грн Саме стільки варто півлітрова фляжка 3-річного коньяку Martell VS. Витриманий коньяк категорії Варто VSOP дорожче.

-6%
Очікують надходження