Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк Remy Martin

Знайдено 24

Коньяк "Ремі Мартін": особливості

  • Входить у топ-5 кращих коньяків світу
  • Смак м'який, витончений
  • Дуже довга, приємне післясмак
  • продаж рідкісні колекційні версії

Історія коньячного будинки Ремі Мартін почалася в 1724 році. У наш час це підприємство досягло міцного статусу серед виробників коньяку. Ремі Мартін займає рівнем продажів друге місце у світі: випереджає його тільки титан Hennessy. З середини XIX століття і донині незмінним залишається символ компанії Remy Martin: кентавр   наполовину людина, наполовину кінь.

Зараз власниками підприємства є нащадки Ремі Мартіна, сім'я Дюбрей-Куантро. Компанія використовує для своїх напоїв сировину ніж 2000 виробників найвищого рівня. З багатьма з них Remy Martin успішно співпрацює протягом десятиліть. Крім цього підприємство вирощує власний виноград юни блан, відводячи для нього значну площа 150 гектарів.

Для виробництва напою використовуються спирти, що входять у категорії Fine Champagne. Протягом довгого часу їх витримують у бочках з лимузенского сорти дуба. Тривалість витримки спиртів може досягати 50 років! Таким чином коньяк набуває благородний насичений аромат, знайомий кожному цінителю високоякісного алкоголю. Всього до складу напою входить до 350 різних спиртів. Виноград, з якого виготовлений коньяк Remy Martin, вирощений на кращій землі Велика регіонів Шампань (Grand Champagne) і Мала Шампань (Petit Champagne). Родюча крейдяна грунт і чудовий клімат цих місць сприяють досягнення виноградом найвищою зрілості.

Серед продукції коньячного будинки наступні напої:

  • Remy Martin VS включає спирти, выдерживавшиеся протягом 6 років.
  • Remy Martin VSOP є самим популярним з коньяків Remy Martin. В купажі напою використовуються спирти з витримкою 5-12 років. Це надає коньяку яскравий запам'ятовується смак. На частку Ремі Мартін VSOP доводиться третина всіх світових продажів коньяку.
  • Remy Martin XO містить спирти з великим терміном витримки, від 10 до 37 років. Коньяк володіє повним з терпким смаком відтінком. В той водночас його смак залишається достатньо м'яким, а багатий букет незмінно приваблює любителів коньяку.

Крім основних марок Remy Martin випускає і колекційний коньяк. Особливо виділяється елітний Remy Martin Lois XIII в пляшці з кришталю. Знавці називають його напоєм зірок і королів. Купаж Remy Martin Lois XIII включає унікальні по цінності спирти з витримкою до 100 років. Колекційний коньяк Remy Martin дозволить вам доторкнутися до розкоші, відчути благородний купаж та чудовий аромат!

Remy Martin — ціна WineStyle

Вартість коньяку Remy Martin в магазинах WineStyle становить від 151188 грн  за преміальний коньяк Louis XIII. 

На цій сторінці представлена повна колекція напоїв коньячного будинки Remy Martin. Мережа магазинів алкоголю WineStyle пропонує вам купити коньяк Remy Martin. Ми гарантуємо клієнтам вигідні ціни, якісне обслуговування і консультації експертів з всіх цікавлять вас питань.

-6%