Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк VS

Знайдено 274

Коньяк категорії VS: особливості 

  • Купаж з десятків витриманих спиртів
  • Витримка самого молодого коньяку в купажі   мінімум 2 роки
  • Смак м'який, благородний
  • Представлені кращі коньяки Франції

Особливості виробництва

Коньяк – це напій, який виробляється за певною технології на заході Франції, у виноробному регіоні, центром якого є місто Cognac. При це спирти для виробництва коньяку повинні вироблятися тільки у 6 регіонах: Гранд Шампань, Петіт Шампань, Бон Буа, Фен Буа, Бордери і Буа Ордінер. Коньяк класифікується за віком спиртів, що входять в його купаж. Перша категорія в колекції будь-якого виробника – Very Special (VS). Це позначення відповідає також маркування «три зірки» (***).

Класифікація коньяків Very Special

Оскільки у ассамбляж коньяку входять спирти різного віку, витримка визначається за віком самого «молодого» компонента в купажі. Якщо на етикетці є позначення VS – Very Special – це означає, що наймолодший коньячний спирт в даному бленді провів у дубовій бочці не менше 2 років.

Цей термін вважається з 1 квітня року, наступного за роком збору врожаю винограду. Для порівняння: цей показник для коньяку VSOP становить 4 роки, для коньяку XO – 6 років. Середній вік спиртів, що входять до складу коньяку Very Special, як правило, становить 4-7 років. Таким чином, дана характеристика (VS, VSOP або XO) – це головний показник якості коньяку.

Вважається, що першим винахідником коньячної класифікації став Моріс Хеннессі. Сьогодні його коньяк Hennessy Very Special є самим популярним в даній категорії. Він представляє собою ассамбляж з спиртів родом з кращих виноробних районів регіону Коньяк, в цьому купажі більше 40 компонентів. Крім того, бездоганну репутацію мають коньяки Very Special інших визнаних виробників даного регіону: Курвуазьє VS, Мартель VS, Remy Martin VS.

Коньяк VS - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити коньяк VS за ціною від 1458 грн

Дізнатися, скільки коштує коньяк VS у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо коньяк VS у пляшках обсягом 100 мл, 1 л, 1.5 л.