Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк VSOP

Знайдено 333

Коньяки VSOP

Як відомо, будь-який коньяк одержують ассамблюванням молодих і старих спиртів. Коньяки класифікуються за віком наймолодших компонентів, а він визначається по числу років, проведених спиртом в дубових бочках, і вважається з 1 квітня року, наступного за роком збору винограду. Якщо коньяк маркується позначенням VSOP (Very Superior Old Pale), це означає, що вік наймолодших спиртів в його купажі становить не менше 4 років. При цьому середній вік спиртів, входять до його склад – 6-12 років. Розшифровка абревіатури VSOP говорить нам про унікальних властивості та тривалої витримці даного коньяку.

Як правило, коньяк VSOP певного виробника вже має свій характер і власне особа, що його неможливо з чим сплутати. Якість напою Cognac VSOP на порядок вище, ніж напою категорії VS. Відповідно категорії зростає і ціна коньяку. Однак коньяк ВСОП вважається споживачами ідеальним з співвідношенню ціни та якості, тому саме коньяки ВСОП користуються величезної популярністю. Ну, а самим популярним в цій категорії став еталонний Hennessy VSOP. Цей чудовий коньяк з гармонійним, обволікаючим смаком отримав миттєве визнання серед любителів цього напою і користується всесвітньої любов'ю до цього день.

ТОП коньяків VSOP

  • топі напоїв цій категорії знаходиться і Martell VSOP, коньяк з спиртів з вредним віком 8-12 років. Це напій з рівним, чистим смак з тонами сухофруктів і солодощів.
  • Remy Martin VSOP провадиться з спиртів Гранд Шампані і Петіт Шампані і розливається в розкішні пляшки з темно-зеленого скла, покритого легким інеєм. Ремі Мартін VSOP займає почесне третє місце по продажах у категорії VSOP.
  • Його конкурент Courvoisier VSOP складається із спиртів в віці 8-12 років, приготовлених в регіонах Гранд Шампань і Петіт Шампань. Саме цей коньяк брав з собою Наполеон, прямуючи на острів Св. Олени.
  • Замикає п'ятірку великих коньяків категорії ВСОП коньяк з серця регіону – Baron Otard VSOP. Він проводиться у замку Cognac, смак його відрізняється незвичайним поєднанням відтінків цитрусових і ванілі.

У даному розділі ви знайдете весь асортимент французьких коньяків категорії VSOP (Very Superior Old Pale). Рекомендуємо також звернути увагу на розділи VS, XO, де зібрані коньяки найвідоміших французьких виробників.

Коньяк VSOP - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити коньяк VSOP за ціною від 1890 грн

Дізнатися, скільки коштує коньяк VSOP у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо коньяк VSOP у пляшках обсягом 100 мл, 1 л, 1.5 л.