Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Коньяк XO

Знайдено 424

Коньяк Extra Old

Французька коньяк класифікується за категоріями VS, VSOP, XO. Найкраще якість представлених категорій має коньяк XO (Extra Old). В коньяк категорії XO мінімальний термін витримки наймолодшого компонента не може бути менше 6 років.

Однак відомі коньячні будинки використовують для ассамблювання спирти з набагато великим терміном витримки, тому середній вік спиртів в купажі коньяків XO становить 20-30 років. «Дуже старий» коньяк володіє складним, гармонійним смаком і неймовірно багатим на відтінки ароматом. Часто купажу XO складається із сотень компонентів. У дуелі VSOP-XO однозначно переможе більше зрілий і більше цінний коньяк – XO.

Перший у світі коньяк Extra Old виготовили в Будинку Hennessy. Сам Моріс Хеннесі у 1870 році створив цей видатний купаж, використавши дуже старі коньячні спирти. З тих досі легендарний Hennessy XO продовжує свою переможну хода світу, зачаровуючи своїм смаком і ароматом. Цей коньяк – предмет особливої гордості знаменитого коньячного Будинку.

Популярні бренди

Кожен поважаючий себе коньячний Дім прагне провести особливий коньяк, який стане візитною карткою марки.

  • Для Будинки Martell таким коньяком став Martell XO. Цей благородний коньяк має округлий фруктовий смак і тривалий бархатисте післясмак і відрізняється золотисто-янтарним кольором з мідним відблиском. Мартель XO розливається в розкішні пляшки у формі арки, пляшка і прикрашені коробка автографом засновника Будинку.
  • Ще один культовий коньяк категорії Extra Old – Remy Martin XO. Він отриманий шляхом ассамблювання дуже зрілих, ретельно відібраних коньячних спиртів, кількість яких становить понад 350. Треба говорити про те, що результатом зусиль ассамблеров став чудовий, м'який і разом з тим терпкий, коньяк Ремі Мартін ХО. Його аромат зачаровує тонкими нотками інжиру, цукатів, свіжої кориці і соковитою сливи. Виключно яскраве і довге післясмак. Завдяки своїй цей терпкості коньяк може стати відмінним супутником ароматної сигари.
  • п'ятірці кращих з кращих влаштувався і Courvoisier XO. Це унікальний купаж дуже зрілих спиртів з Гранд Шампані, Бордери і Петіт Шампані. Як і личить такого напою класу, коньяк Курвуазьє ХО розливається у пляшку приголомшливою форми, яка сама по собі є твором мистецтва.
  • Один із найстаріших Будинків Франції випускає розкішний купаж Camus XO – це золотий призер International Vinalies – 2006 і срібний медаліст San Francisco World Spirits Competition - 2006.

Виробництво коньяку XO вимагає дотримання безлічі умов і займає тривалий проміжок часу. Тільки подумати, деякі спирти витримуються за 50 років! Саме тому ціна коньяку XO не може бути низькою. В нашій мережі магазинів Ви можете WineStyle купити коньяк XO за привабливими цінами. Ми намагаємося запропонувати найвигідніші умови своїм клієнтам, щоб вони поверталися сюди знову і знову!

Коньяк XO - ціни в Winestyle

У магазинах Winestyle в Києві ви можете купити коньяк XO за ціною від 2835 грн

Дізнатися, скільки коштує коньяк XO у пляшках різного обсягу Ви можете в нашому каталозі.

Ми пропонуємо коньяк XO у пляшках обсягом 1 л, 1.5 л, 1.75 л.