Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Джин

 Знайдено 799

Джин — оригінальний спиртний напій з гіркуватим сухим смаком. Він готується методом дворазової дистиляції настоянки трав і плодів на спирту. Інгредієнти джина: аніс, лакриця, коріандр, фенхель і обов'язково ягоди ялівцю. В цьому розділі можна купити відомі марки джина для коктейлів: Гордонс Біфітер Танкерей.

Показати весь джин

Популярні категорії

Виберіть на ваш смак

Показати весь джин

Бестселери

Показати всі бестселери
8.8 

Джин "Roku" Gin, 0.7 л

1 123 грн
+
 
8.9 

Джин "Hendrick's", 0.7 л

1 594 грн
+
 
7.7 

Джин "Hendrick's" Lunar, 0.7 л

2 366 грн
+
 
9.0 

Джин "Edinburgh Gin" Classic, 0.7 л

1 242 грн
+
 

Джин "Etsu", gift box, 0.7 л

1 934 грн
+
 
8.8 

Джин "Edinburgh Gin" Cannonball Navy Strength, 0.7 л

1 502 грн
+
 
10.0 

Джин Martin Miller's, London Dry Gin, 0.7 л

1 337 грн
+
 

Джин Nikka, "Coffey" Gin, gift box, 0.7 л

1 826 грн
+
 

Джин "Glen's", 0.7 л

399 грн
+
 

Джин Christian Drouin, Le Gin "Carmina", 0.7 л

1 566 грн
+
 

Джин "Edinburgh Gin" Seaside, 0.7 л

1 350 грн
+
 

Джин Christian Drouin, Le Gin, 0.7 л

1 566 грн
+
 

Джин Christian Drouin, Le Gin "Pira", 0.7 л

1 566 грн
+
 
10.0 

Джин Poli, "Marconi 46", 0.7 л

1 560 грн
+
 

Джин "Ben Lomond", 0.7 л

1 610 грн
+
 

Джин Martin Miller's, "Westbourne Strength", 0.7 л

2 022 грн
+
 

Джин "Tobermory" Hebridean, gift box, 0.7 л

1 782 грн
+
 

Джин "Tobermory" Hebridean, 50 мл

189 грн
+
 

Джин (gin) представляє собою нейтральний зерновий спирт, настояний на травах, плодах, корінні, серед великого переліку яких обов'язковим інгредієнтом є ягоди ялівцю. Для топових марок використовують тільки плоди ялівцю, вирощеного в італійській Тоскані.

 

Виробництво джина


Свій оригінальний смак і аромат напій набуває завдяки утримання анісу, кориці, фенхелю, лакриці, коріандру і інших трав і спецій. Преміальні марки джина готують шляхом змішування спирту з рослинними екстрактами, для більш демократичних напоїв застосовують технологію мацерації рослинного сировини з подальшою вторинної дистиляцією. Дорогий джин нерідко дистилюють 3-4 рази, добиваючись ідеальною чистоти й сухості смаку. Смак джина для багатьох може стати справжнім відкриттям — він настільки сухий, гіркуватий і специфічний, що джин практично ніколи не п'ють в чистому вигляді. Кращим доповненням до цього напою вважається джин-тонік. Також на його основі готують популярні коктейлі Dry Martini, Негроні, Авіатор, Парадізо і ін

 

 

З історії джина


Слово джин представляє собою скорочення від Genever — голландського найменування ялівцю. Спочатку джин був розроблений ще у XII столітті як лікарська засіб аптекарем Арнольдом де Вілланова. В XVII ст. голландські солдати поглинали джин у величезних кількостях: вважалося, що він надавав сміливість поле бою. Коли правителем Англії став Вільгельм Оранський, він встановив високі мита на імпортні напої, таким чином просуваючи власне виробництво. Це призвело до того, що в середині XVIII століття кожне четверте домогосподарство у Лондоні виробляло джин. Він ставав все більш популярним напоєм. Якість джина поступово зростало, так званий стиль "Старий Тому" поступився очищеного, сухого джину, який отримав назва London dry джин. Це найменування використовується сьогодні для певного типу напою в незалежності від місця виробництва.

 

 

Марки джина


Самі відомі марки джина зроблені саме у Великобританії. Сюди можна віднести і знаменитий джин Біфітер (Beefeater), який веде свою славну історію з 1820 року, і не менш популярний джин Gordons точний рецепт якого знають лише 12 осіб, і дивовижний Бомбей Сапфір, який розливається у пляшки пронизливого блакитного кольору. Користується повагою барменів і лондонський джин Tanqueray, особливо його вариция Tanqueray №10. Серед голландських джинів можна виділити продукцію алкогольних магнатів і Bols De Cuyper. Також в нашому магазині можна купити джин, вироблений у Шотландії та Ірландії.

 

 

Продаж джина


Мережа магазинів WineStyle пропонує вам купити джин від кращих виробників світу. В нашому асортименті є різний джин, ціна у будь-якому випадку залишається доступною для всіх категорій покупців. Ціна джина наших магазинах починається з 189 грн