Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Келихи і декантери

 Знайдено 9607

У цьому розділі представлений широкий вибір келихів для вина різної форми, келихи для міцних напоїв, графини і декантери — посудини для переливання вина перед подачею на стіл. Посуд ручної роботи стане справжнім окрасою столу і дозволить відчути справжній смак напоїв.

Показати всі келихи і декантери

Виберіть на ваш смак

Обсяг
Колекції
Показати всі келихи і декантери

Бестселери

Показати всі бестселери

Riedel, "Winewings" Champagne Wine, 0.742 л

2 035 грн
+
 

Zalto, "Mystique" Decanter, 1.9 л

6 045 грн
+
 

Spiegelau "LifeStyle" Tumbler, set of 4 pcs, 340 мл

1 268 грн
+
 

Spiegelau, "Style" Champagne Glass, set of 4 pcs, 300 мл

1 337 грн
+
 

Riedel, "Winewings" Riesling, 1.017 л

2 035 грн
+
 

Zalto, "Axium" Decanter, 1.45 л

5 115 грн
+
 
10.0 

Spiegelau "Pisa", Decanter, 1 л

4 883 грн
+
 

Spiegelau "Vino Grande" Decanter, 1.5 л

3 128 грн
+
 

Spiegelau, "LifeStyle" Karaffe, 1 л

1 337 грн
+
 

Келихи для вина. Кожен любитель вина знає, що вони мають першорядне значення. Хороше вино заграє всіма відтінками смаку і аромату тільки в правильному келиху, тому для кожного типу вина потрібні особливі винні келихи. Для червоного вина — широкий келих на короткій ніжці, для білого вина — більш вузький келих з довгою ніжкою, для шампанського та ігристих вин   ще більше вузький келих. Крім того, в колекціях виробників зустрічаються келихи для вин з певного сорти винограду. Однак найбільш поширені наступні келихи для вина: «Динамо» і «Бургундія», призначені для цих вин регіонів і трохи розрізняються за формою, а значить, і по впливу на смак вина. Щоб завжди бути у всеозброєнні, достатньо келихи для вина купити саме з цих категорій, а потім доповнити свою колекцію келихами для шампанського.

Одних тільки винних келихів, навіть грамотно підібраних, недостатньо для красивої подачі вина. Подати вино стильно і зі смаком допоможе декантер   графин для переливання вина. У кращих ресторанах прийнято подавати саме вино у декантере — це набагато більш естетично, ніж традиційна подача в пляшці. Декантер для вина несе і практичну функцію: він призначений для відділення осаду і аерації вина, тобто насичення його киснем з метою поліпшення смаку і аромату.

Шукаєте оригінальний подарунок для близької людини? Чому б не купити декантер для вина або келихи для вина від всесвітньо відомого виробника Spiegelau? До речі, келихи для шампанського цього виробника відрізняються особливо елегантними формою. Ваш незвичайний подарунок порадує не тільки винних експертів, але і всіх, хто просто любить і поважає цей напій.

Де купити келихи для вина? Простіше і найзручніше придбати необхідні винні келихи в магазинах WineStyle. Виберіть келихи з представлених на сайті колекцій, сформуйте набір, а ми оперативно підготуємо його. В нашому магазині можна купити декантер і келихи від найстарішого виробника Європи — заводу Шпигелау. Ці предмети виготовлені вручну, з кришталевого скла найвищої якості (без домішки свинцю). Вас цікавить ціна келихів для вина, декантер ціна? Вартість декантерів і келихів Шпигелау радує своєю доступністю — ви зможете зібрати власну колекцію посуду для красивої подачі вина. WineStyle — єдиний магазин, декантери і келихи в якому представлені у величезному асортименті, за найпривабливішими цінами.