Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Декантер

Знайдено 389

Декантери

Червоні молоді вина насичені танінами, які надають сильний вплив на смак напою. Зробити вино краще допомагає насичення киснем, але не завжди є час витримати відкорковану пляшку протягом години. В допомогу шанувальникам благородного напою був винайдений декантер   посудина, що має вид широкого графина з високою вузькою горловиною.

Виготовляють декантери з скла і кришталю. У широкому підставі цього судини площа контакту вина з повітрям в кілька разів більше, ніж в келиху. Це збільшує темпи окислювальних процесів і допомагає поліпшити смакові характеристики напою. Перед вживанням витриманих вин декантер використовують для відділення осаду.

Як вибрати декантер

Випускаються декантери об'ємом 1 і 2 літри для напоїв, які перебувають в бочках. Для бутильованої вина використовують ємності об'ємом 0,75 і 1,5 літра. Для витриманих напоїв можна вибрати будь-який декантер, самої чудернацької форми. Для молодих вин більше підходить графин, у якого велика висота горловини.

Використовують судини і для поліпшення якостей білого вина в цьому випадку необхідно вибрати спеціальну модель, в якій передбачена додаткова ємність для льоду.

Популярні моделі декантерів

Найбільшою популярністю користуються наступні моделі:

  • Dionisio Pulltex   продукція відомого іспанського виробника, виготовлена з кришталевого скла. Обсяг 1,3 літра, висота горловини 220 мм дозволяє     використовувати для переливу молодого вина. Вузьке горлечко зберігає вишукані аромати напоїв. Всі декантери виробника   ручний роботи;  
  • Tavola Spiegelau   компактна модель об'ємом всього 200 мл, виготовлена з кришталевого скла. Лаконічна форма і невелика висота горлечка робить модель ідеальною для витриманих вин;
  • Vino Grande Spigelau – класична модель німецького виробника з кришталевого скла. Має обсяг 1 літр і горловину висотою 200 мм. Може використовуватися для подачі молодого і витриманого вина. У графина вишукана форма, виготовлена вручну;
  • Diva Schott Zwiesel   універсальна модель з високим горлечком. Дизайн судини вишукано поєднує сучасний і класичний стиль. Має об'єм 1 літр.

Декантери   ціни в WineStyle

Придбати декантери можна у мережі магазинів WineStyle в Україні. Ціна аксесуарів починається від 3128 грн за штуку. У кожної моделі є свій артикул, що дозволяє з високою точністю підібрати потрібний графин.