Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Келихи і декантери Spiegelau

Знайдено 879

Келихи і декантери "Шпигелау": особливості

  • Посуд від лідера ринку
  • Німецькі традиції виробництва
  • Особливий склад скла з добавкою платини
  • Келихи для всіх видів вина і шампанського

Вино в пляшці можна порівняти з нерозпустившоюся квіткою. Щоб воно «розкрилося», подарувало вам весь свій букет, потрібна «правильна» посуд. Перш все це келихи. І дуже бажано — декантер.

Декантер являє собою скляний графин особливої форми, без кришки. У нього дуже широка нижня частина і вузьке горлечко   це дозволяє затримувати осад. При переливання вина з пляшки у декантер, напій збагачується киснем, що покращує смак вина і робить його багатогранним.

Келихи і декантери виробництва німецькій компанії Spiegelau (Шпигелау) міцно займають лідерські позиції на своєму ринку. Це дуже відома марка, якій віддають перевагу провідні ресторани Європи, Азії і Нового Світла. Колекції Spiegelau розробляються дизайнерами у тісній співпраці з сомельє, форма кожного келиха вивіряється буквально до міліметра   щоб максимально повно розкрити смак, аромат та колір вина.

Історія бренду

Традиції компанії Шпигелау йдуть далеко у середньовіччі, адже свою історію вона веде з 1521 року. Можна без перебільшення сказати, що компанією накопичений багатовіковий досвід, який сьогодні успішно компілюється з сучасними технологіями і досягненнями науки. І в результаті такого унікального сплаву виходить унікальний продукт з чудовими характеристиками.

Посуд Spiegelau проводиться із скла, точний склад і спосіб приготування якого є таємницею за сімома печатками. Але відомо, що у цьому склі міститься платина і присутній всього лише 5% оксиду свинцю, набагато менше, ніж у традиційному кришталі   і це благотворно позначається на смак вина.

Келихи Шпигелау витончені, тонкі, легкі і дуже міцні, вони витримують більше тисячі циклів в посудомийній машині, не бояться легких ударів і падінь з невеликий висоти. Їх характерний благородний блиск не підвладний часу — він краще всяких слів говорить про високий статус Spiegelau.