Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Келихи і декантери

Знайдено 364

Келихи і декантери Дзафферано

Компанія Zafferano була заснована в 2001 році. Її творцем став професійний дизайнер з Венеції Федеріко де Майо. Основна професія власника підприємства мала значний вплив на його роботу. Зараз продукція фірми Zafferano — це не тільки зручні і практичні, але також і стильні вироби з скла. Zafferano входить у число найбільших підприємств Італії спеціалізуються на випуск оригінальних келихів і декантерів.

Історія бренду

Почалося все в далекому 1970 році з захоплення Федеріко де Майо скляної посудом. Свої перші досліди з виробництвом подібної посуду де Майо здійснював на венеціанському острові Мурано, володіє багатими скляними традиціями. Однак у плани Федеріко зовсім не входило сліпе наслідування старовинними майстрам. Дизайнер планував створити свою новаторську колекцію фужерів і чарок з кольорового скла, що виражає його творчу індивідуальність.

Особливості виробництва

Експерименти де Майо увінчалися успіхом. Творця знадобилися роки, щоб налагодити масове виробництво скляних келихів. Зараз продукція бренду Дзафферано отримала визнання у знавців алкоголю в різних країнах світу. Деякі стверджують навіть, що лише у такому посуді повністю розкривається смак шампанського і вина. У будь-якому випадку, безсумнівно одне — використання келихів Zafferano дозволяє надати вживання вина форму загадкового, наповненого таємницею ритуалу. На загальне враження впливають всі деталі: насичений колір келихів, їх дизайн, той оптичний ефект, який вони створюють.

Велика частина посуду Zafferano проводиться вручну. Деякі вироби вимагають також додаткової машинної обробки, яка здійснюється з максимальною обережністю. Мрію Федеріко де Майо можна вважати збулася: талановитому дизайнерові вдалося не тільки створити оригінальну посуд зі скла, але і подарувати її всім поціновувачам прекрасного.

Зараз вироби Зафферано перетворилися в даний прикраса барів і коктейльних вечірок. Причиною цього служить їх оригінальний дизайн, яскравий колір і незрівнянна гра світла на безлічі граней. На келихи і фужери Дзафферано приємно дивитися, їх легко і зручно тримати в руці. Дехто навіть вважає, що саме в такий посуді вино повністю розкриває свій смак.

Колекція Заферано включає велика кількість предметів: тумблери для коктейлів, стакани для води, келихи для вина, декантери, сервірувальні тарілки. Ці вироби відносяться до кількох тематичним серій: Каре Біг Джон, Бей, Провенцале-Координато і до ряду інших. Ви можете купити як один виріб, так і більше кількість.