Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Сік

 Знайдено 1262

Ми пропонуємо вам соки та нектари преміум-класу від провідних світових виробників. Ці високоякісні напої відрізняються чудовим смаком живих фруктів, насичують організм вітамінами і мінералами, бадьорять і освіжають!

Показати всі соки

Виберіть на ваш смак

Показати всі соки

Всім відомо про те, що овочі і приносять фрукти величезну користь організму. Але вживати їх може бути не завжди зручно, а ось фруктові соки та нектари можна пити будь-якій ситуації.

Сік — це вичавка з фруктів і овочів, в якій збережені всі цінні речовини, смак і аромат плодів. Соки класифікуються за способом виготовлення.

Свіжовичавлені готують безпосередньо перед вживанням.

Напої прямого віджиму отримують аналогічним способом, але потім пастеризують (одноразово прогрівають протягом тривалого часу при температурі 60 градусів) і упаковують. Під час пастеризації знищуються всі шкідливі мікроорганізми, але корисні властивості зберігаються, так як нагрів відбувається при невисокій температурі.

Відновлені соки   продукт, отриманий з концентрованого соку. Після прямого віджиму з натурального соку видаляють воду, при відновленні ця вода повертається. Потім сік пастеризують і пакетируют. Такі соки також містять необхідні вітаміни і мікроелементи, зберігають смак і аромат натуральних фруктів, при це не містять консервантів і барвників.

Прояснені соки — це прозорі соки, з яких методом проціджування, поділу або відстоювання видалена м'якоть. Такий сік ідеально підходить для втамування спраги.

Нектари — це напої, в яких зміст натурального сировини (соку, фруктового пюре, сокового концентрату) становить від 25 до 50%, що залишилася частка припадає на цукровий сироп і воду, також може додаватись лимонна кислота для регуляції кислотності.

У даному розділі ми пропонуємо натуральні соки, купити. Це продукція зарубіжних виробників, вигравши на ринку чудову репутацію.

Оплата — сік від відомої австрійської компанії. Фірма була заснована у 1888 році, має заводи і представництва у декількох країнах Європи. Колекція соків і нектарів включає в себе більше 30 найменувань продуктів. Це напої найвищої якості, що володіють прекрасним смаком і ароматом.

Нектари і соки виробляються Yoga в Італії, в області Емілья-Романья. Компанія функціонує з 1948 року, соки виробляються тільки з плодів, вирощених на території Італії (за винятком екзотичних). Нектари містять у своєму складі від 25% натурального фруктового пюре.

Соки і нектари Alain Milliat виробляються у Франції, в Долині Рони. Компанія була заснована в 1993 році, сьогодні постачає свою високоякісну продукцію в елітні ресторани світу. Соки піддаються однократної пастеризації і розливаються в скляні пляшки, які зберігаються і перевозяться в горизонтальному положенні.

Сік преміум-класу Niehoff Vaihinger неможливо купити в звичайних магазинах, він поширюється тільки в елітних ресторанах і готелях. Сьогодні у вас є можливість купити цей чудовий сік виробництва Німеччини.

WineStyle — магазин соків, елітній води і алкогольних напоїв. Зверніть увагу, що для деяких позицій каталогу купити сік можна тільки упаковкою.