Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Лікери

 Знайдено 2375

Лікер — це напій, який приготовлений на основі міцного алкоголю (коньяку, бренді, віскі) з використанням різних наповнювачів, додають смак і аромат. Це можуть бути горіхи, трави, спеції, ягоди та фрукти. Фортеця лікерів знаходиться у діапазоні 10-40%. Кращі лікери виробляються у Франції, Італії, Нідерландах. В цьому розділі представлені знамениті лікери від виробників з прекрасною багаторічною репутацією.

Показати всі лікери і настоянки

Виберіть на ваш смак

Добавка
Показати всі лікери і настоянки

Бестселери

Показати всі бестселери
8.8 

Лікер "XUXU" Strawberry & Vodka, 0.7 л

723 грн
+
 
7.3 

Лікер "Vana Tallinn" Cream, 0.5 л

427 грн
+
 
9.0 

Лікер "Disaronno" Originale, 0.7 л

883 грн
+
 
8.0 

Лікер "Amaro Montenegro", 0.7 л

755 грн
+
 
7.6 

Лікер "Fernet-Branca", 0.7 л

BTI 91
971 грн
+
 
9.0 

Лікер "Drambuie", 0.7 л

1 230 грн
+
 
9.2 

Лікер "Vana Tallinn" 40%, 0.5 л

337 грн
+
 
8.7 

Лікер "Angostura" Orange Bitters, 100 мл

744 грн
+
 
8.1 

Лікер "Tatratea" Original, 0.7 л

1 040 грн
+
 
7.5 

Лікер "Tatratea" Citrus, 0.7 л

900 грн
+
 
8.0 

Лікер "Amaro Montenegro", 50 мл

114 грн
+
 
8.6 

Лікер "Killepitsch", 0.7 л

983 грн
+
 
8.5 

Лікер Sambuca "Molinari" Extra, 0.7 л

588 грн
+
 
8.7 

Лікер "Branca Menta", 0.7 л

896 грн
+
 

Лікер Limoncello di Capri, 0.7 л

787 грн
+
 

Лікер "XUXU" Cream, 0.7 л

820 грн
+
 
8.5 

Лікер Joseph Cartron, Creme de Peche de Vigne de Bourgogne, 0.7 л

863 грн
+
 
8.2 

Лікер Joseph Cartron, Creme de Cassis de Bourgogne "Double Creme", 0.7 л

863 грн
+
 
9.2 

Лікер "Tatratea" Coconut, 0.7 л

829 грн
+
 
9.0 

Лікер "Tatratea" Peach, 0.7 л

970 грн
+
 

Виробництво лікерів

Виділяють два способу виробництва лікерів: мацерація і дистиляція. У першому випадку наповнювачі лікеру вимочують у чистому етиловому спирті, вини або бренді потім настоянка фільтрується і розбавляється водою, або ж, навпаки, закріплюється спиртом до необхідної фортеці. Мацерація може відбуватися протягом тривалого часу — тижня і місяці.

У другому випадку інгредієнти, додають смак, вимочуються у спирті або бренді протягом короткого часу (максимум тиждень), потім суміш проходить одноразову дистиляцію, в ході якої виділяється "серце" напою, потім дистилят розводять водою до потрібної фортеці. Найбільш смачний і ароматний лікер — це той, що витриманий в дубовій бочці.

Види лікерів

Трав'яний лікер   у якості наповнювачів виступають трави і коріння, які додають напою гіркий, терпкий смак. Таким лікерів часто приписуються цілющі властивості. До цієї категорії відноситься німецький Єгермейстер і чеський лікер "Бехеровка".
Фруктовий лікер   смак напою досягається за рахунок введення фруктових екстрактів. Цих лікерів налічується безліч, вони є в лінійці кожного поважаючого себе виробника — наприклад, банановий, персиковий, динний від Lucas Bols або екзотичний лікер зі смаком лічі від Джозефа Картрона.
Крем-лікери відрізняє густа кремовидная текстура. Вони виробляються на основі одного виду фрукта або ягід. Вважається, що такий лікер вперше був приготовлений у Франції, сьогодні тут дуже популярні черносмородиновые крем-лікери.
Яєчний лікер — це знаменитий голландський Advoсaat з густою текстурою і приємним ванільним смаком. Спочатку подібний напій з'явився в Бразилії, де жителі змішували соки з м'якоттю авокадо. В Європі в якості згущувача використовували яйце і трохи трансформували назва. Цей лікер добре поєднується з морозивом та іншими десертами.
Вершковий лікер вперше приготували в Ірландії на основі віскі і свіжих вершків. До цієї групи відноситься знаменитий Baileys ще кілька ірландських лікерів, що входять в групу Irish Cream. За ірландській технології в інших країнах стали готувати вершкові лікери і на основі інших напоїв (коньяку, бренді). Знаменитий лікер Бейліз ви зможете купити тут.

У магазині ви WineStyle можете купити лікер різних стилів — солодкий фруктовий і терпкий трав'яний, легкий вершковий і міцний на основі коньяку. Пити лікери можна в чистому вигляді, подаючи їх як аперитиву або дижестива, також вони чудово поєднуються з морозивом, кава, десертами.

У нашому каталозі ви можете знайти найпопулярніші лікери:

Гран Марнье   елітний французький лікер на основі коньяку;
Куантро — один з самих затребуваних прозорих лікерів, фортеця його 40%;
Sheridans   той самий знаменитий лікер в пляшці «інь-ян», в однією з частин якої знаходиться білий ванільний лікер, а в іншій шоколадно-кавовий;
Baileys   безперечний хіт серед жіночих вподобань, ірландська вершковий лікер фортецею 17%;
Malibu   екзотичний лікер на основі кокоса і барбадосского рома;
Jagermeister — унікальний трав'яний лікер з Німеччини, до складу якого входять 56 секретних компонентів.

Ціна лікеру дуже залежить від найменування виробника і складу його компонентів. У нашому каталозі ви знайдете як елітний лікер, так і безліч доступних варіантів. Продаж лікеру та інших спиртних напоїв   наша основна діяльність, якої ми любимо і вміємо займатися. WineStyle — магазин лікерів, в якому ви завжди знайдете відмінні ціни і найчутливіше обслуговування. Ласкаво просимо у наш каталог!