Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Лікер Амаретто

Знайдено 45

Лікер "Амаретто" - історія бренду

Лікер "Амаретто"   напій, відноситься до класу амаро. Ця категорія напоїв відрізняється легкою гіркуватістю. Створено лікер Amaretto в 1525 році в Італії, у місті Сароно. В основі напою   абрикосові ядерця, мигдаль, прянощі. Це надає йому характерний аромат марципана, благородний темно-бурштиновий колір, терпкий смак.

Масове виробництво лікеру почалося у XVII столітті, коли італійці освоїли технологію дистиляції. Класичний рецепт є родинною таємницею сім'ї Джованні Рейна. Протягом трьох століть купити лікер "Амаретто" можна було тільки в Італії. Світове визнання до нього прийшло у другій половині ХХ століття. Напій прийнято додавати у гарячу каву, створювати на його основі коктейлі, це прекрасний дижестив.

Особливості технології і традиції

Виробники зберігають у секрет не тільки точну рецептуру, але і технологію виробництва. Добре відомо, що абрикосові ядерця містять синильну кислоту. Розкласти її вдається шляхом вимочування у виноградному сиропі. Тільки після цього виконують перегонку лікеру.

У магазинах можна купити лікер Amaretto фортецею від 21 до 31%. Класичний Дисаронно містить 28% алкоголю. Італійські виробники традиційно розливають напій в квадратні пляшки. Згідно легендами, родина Дисаронно доручила дизайн склодувам острови Мурано. Після дегустації напою, майстри вирішили надати пляшці незвичайну форму, щоб можна було навіть на дотик визначити, що саме наливають у келих.

Лікер з мигдалю роблять не тільки в Італії, але і у Франції, Німеччини, Голландії. Виробники цих країн використовують свої пляшки оригінальною форми.

Амаретто — ціна в WineStyle

У магазинах можна зустріти лікер "Амаретто" з самої різної ціною. Це викликано великим числом виробників. У WineStyle ціна лікеру Amaretto починається від 809 грн за пляшку об'ємом 0,7 літра. Стільки коштує продукція з Чехії, відрізняється гарною якістю, приємним гіркувато-солодким смаком і характерним запахом мигдалю. В асортименті WineStyle продукція кращих виробників з околиць Сароно та лікери з інших регіонів Італії.

Очікують надходження