Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Лікер Baileys

Знайдено 12

Лікер Bayleys: особливості 

  • Знаменитий вершковий лікер Ірландії
  • Зроблений на основі якісного віскі
  • Фортеця 17%
  • всі продажу різновиди: м'ятний, кавовий, оригінальний та ін

"Бэйлис"— популярний ірландська вершковий лікер. Точний рецепт лікеру виробником не розголошується. Відомо, що у його склад входять свіжі вершки (до 50% складу), віскі потрійної дистиляції з кращих винокурень Ірландії, трави, шоколад і спеції. Лікер не містить консервантів, так як його фортеця досить висока — 17%, що дозволяє підтримувати структуру і смак протягом всього строку придатності (24 місяці).

Сімейство лікерів Baileys

Сьогодні торговельна марка належить алкогольному гігантові Diageo. На заводах в Дубліні і Ньютаунабби (Ірландія) випускається кілька видів лікерів:

  • Baileys Original — той самий вершковий оригінальний “Бэйлис”, рецепт якого не змінювався з 1974 року;
  • Creme Caramel — версія з вираженим смаком карамелі;
  • Hazelnut Flavour — класичний Бейліз з додаванням лісового горіха (фундука);
  • Mint Chocolate — лікер з яскравим, освіжаючим м'ятним смаком.
  • Baileys Coffee — напій з додаванням натурального кава, багатими відтінками кави у смаку і ароматі.

Ціна лікеру "Бейліз" з різними смаковими акцентами практично аналогічна вартості класичного варіанти.

Як пити Бэйлис

Лікер добре п'ється в чистому вигляді, з льодом або кава, але багато купують "Бейліз" для приготування коктейлів, найзнаменитіший з яких   "Б-52". Лікер відмінно поєднується і з десертами — круасанами, чізкейк, бісквітом і свіжими фруктами.

З історії Baileys

У 1971 року керуючий компанії Gilbeys of Ireland Девід Дэнд задумав створити такий напій, який би здійснив справжній прорив на ринку алкоголю, і через 3 роки його дослідження були закінчені — він домігся досконалості у технологи виробництва лікеру з суміші вершків, алкоголю та інших інгредієнтів. Вперше був зроблений лікер, в якому алкоголь і вершки з'єднувалися в ідеальну по текстурі емульсію.

З перше днів життя Baileys Irish Cream стало ясно, що продукт підкорив ринок. Минуло кілька десятків років, а він продовжує залишатися улюбленим напоєм мільйонів. У лікеру з'явилося багато послідовників і наслідувачів — наприклад, вершкові лікери Brogans Irish Cream Carolans Irish Cream та ін

"Бэйлис" — ціна в WineStyle

Популярний лікер "Бейліз" в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 375 грн У цьому розділі ви знайдете і подарункові версії напою в коробках, комплекті з келихами.

Питання і відповіді

Де проводиться "Бейліс"?

Як і 50 років тому, кожна пляшка Baileys проводиться тільки в Ірландії.

Скільки можна зберігати "Бейліс"?

Максимальний термін придатності закритою пляшки 24 місяці. Лікер з відкритою пляшки рекомендується випити за 6 місяців, зберігати таку пляшку краще в холодильнику.

Який Baileys можна купити?

В нашій мережі завжди представлений класичний Original, наявність інших версій (кавовий, м'ятний та ін) можна уточнити у менеджерів.

Скільки варто Baileys?

Мінімальна ціна в мережі WineStyle становить 375 грн