Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Шоколадний

Знайдено 49

Шоколадний лікер

Шоколадний лікер представляє собою десертний алкогольний напій, під смаку і ароматі якого яскраво виражені ноти шоколаду. Орієнтовний рівень алкоголю становить від 15 до 25%. Його можна пити в чистому вигляді, розбавляти льодом, вершками, а також додавати в коктейлі або випічку. Самі популярні шоколадні лікери: Mozart Canari Vana Tallinn та ін. 

Історія шоколадного лікеру 

Перше згадка про шоколадному лікері датується 17 століттям. Спочатку його варили у Франції та Англії, після чого ідея виробляти свій шоколадний алкогольний напій прийшла американцям. Суть приготування зводилася до змішування вина і шоколаду, але вже до 19 століття з'явилися технології очищення і фарбування лікеру. 

Особливості виробництва шоколадного лікеру 

Ваніль і какао-боби спочатку вимочуються в алкогольній складової. Далі цукор, какао, а також натуральний шоколад змішуються з какао-маслом, після чого додається спирт або інший алкоголь. На виході виходить однорідний і густий напій з яскравим смаком і ароматом. Більшість отриманих продуктів мають текстуру крем-лікеру і тому використовуються для приготування листкових міксів. 

Основні характеристики шоколадного лікеру 

  • Консистенція: густий, тягучий, щільний.
  • Аромат: шоколадний з домішками ванілі, карамелі, спеціями, цитрусових нот, м'яти, фруктів і ягід. Шоколад при цьому відтіняє запах спирту, тому напій п'ється легко і з задоволенням. 
  • Смак: солодкий, є варіації з кислинкою і пікантною гірчинкою. 

Як правильно пити шоколадний лікер

Напій розливається у невеликі чарочки на ніжках, подається на стіл при температурі від 25 градусів. Прекрасний при додавання у чай, кава, ідеальний з фруктовими десертами. Його можна додати до морозива або звичайного творогу, отримавши смачний пікантний десерт. 

Шоколадний лікер в мережі WineStyle

Ви можете купити шоколадні лікери кращих марок у мережі магазинів WineStyle, вони завжди є у наявності. Приблизна вартість пляшки об'ємом 0,7 л становить від 794 грн Приємною дегустації!

Очікують надходження