Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Лікер Cointreau

Знайдено 10

Апельсиновий лікер Куантро

Cointreau — відомий французька лікер з яскравим апельсиновим смаком — складним, суперечливим і навіть зухвалим, як оцінюють його професіонали. Родзинка "Куантро" полягає в особливій рецептурі, передбачає використання солодких і гірких сортів цитрусових певною пропорції. За більш ніж 160-річну історію свого існування "Куантро" отримав десятки вищих нагород на міжнародних виставках і став одним з популярніших лікерних брендів у споживачів по всьому світу.  

Технологія виробництва "Куантро"

У виробництві "Куантро" використовується суха цедра гірких, а також шкірка і м'якоть солодких апельсинів: перші привозять з Антильських островів, а другі — з плантацій Бразилії і Іспанії. Після настоювання на спирті, дозволяє домогтися максимального витяжки ефірних масел з вихідного сировини, склад майбутнього лікеру "Куантро" піддають подвійної дистиляції, потім туди додають цукровий сироп і джерельну воду, регулюють спиртосодержание, контролюють прозорість і щільність. 

На перший погляд, нічого особливого у рецепті "Куантро" ні, але головний його секрет — це співвідношення інгредієнтів, яке сім'я Cointreau тримає в таємниці. Готовий продукт розливають у фірмові пляшки, форма яких, так як і сам бренд "Куантро", захищена авторським правом, запатентованим ще в кінці позаминулого століття.

Склад лікеру Cointreau

"Куантро" — алкогольний напій міцністю 40 градусів, який має у своєму складі тільки натуральні інгредієнти. Його смакові якості обумовлені виключно характеристиками вихідної сировини і чітким дотриманням кожного етапу технології. Незважаючи на те, що напій має максимальний серед своїх побратимів відсоток вмісту спирту, високих градусів практично не відчувається. Насолода "Куантро" гармонійно врівноважується природною легкою гіркуватістю, яка присутня завдяки шкірці диких померанцев. Цей інгредієнт не тільки позбавляє лікер від зайвої нудотності, але і наповнює його неймовірно стійким і багатогранним ароматом.

Як правильно пити "Куантро"

Знаменитий французька лікер "Куантро" рекомендується пити або чистому вигляді, попередньо охолодивши до температури 4—6 градусів Цельсія (можна просто додати шматочки льоду), або міксуючи його з безалкогольними або алкогольними напоями. Існує безліч широко відомих коктейлів з "Куантро": Маргарита, Космополітен, Лонг-Айленд, Б-52, Джокер, — всього їх більше 200.
Варто мати на увазі, вода або лід в момент додавання до кришталево прозорому ликеру викликають його помутніння, надаючи опаловий відтінок. Ця фішка "Куантро" є свого роду тестом на його оригінальність і пов'язана з великою кількістю ефірних масел в лікері. 

Cointreau — ціна в WineStyle

Якщо порівняти вартість "Куантро" та інших популярних лікерів в нашому магазині, наприклад, Baileys або Sheridans, то вона відповідає середньому рівню. Для напою з таким гучним ім'ям, багатою історією і безліччю нагород цифри на ціннику виглядають більш ніж демократично. Пляшку лікеру "Куантро" у магазинах WineStyle можна купити за ціною від 475 грн

Питання і відповіді

До якого типу відноситься лікер "Куантро"?

"Куантро" — міцний фруктовий лікер, зроблений на основі солодких і гірких апельсинів померанцев. Його фортеця становить 40 градусів, а смак відрізняється пікантною гіркотою.

Де проводиться "Куантро"?

З 1875 року лікер Cointreau проводиться тільки у Франції, у місті Анже.

Як пити лікер "Куантро"?

Багато воліють пити цей лікер у чистому вигляді з льодом, потягуючи як дижестив, невеликими ковтками. Оптимальна температура подання 6-8 градусів. Але найчастіше він використовується у численних коктейлях. Найпростіше поєднання — з апельсиновим або грейпфрутовим соком, пропорції за смаком.

Які коктейлі можна зробити з лікером "Куантро"?

Шукайте рецепти коктейлів Космополітен, Флеш Рояль, Біла леді, Рітц, Б-52, Камікадзе, Маргарита. 

Скільки варто лікер "Куантро"?

Ціна залежить тільки від обсягу пляшки — у мережі Winestyle мінімальна ціна починається від 475 грн