Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Лікер Kahlua

Знайдено 2

Кавовий лікер Калуа

Лікер Kahlua  – загальновизнаний лідер серед кавових лікерів. Для приготування цього лікеру у певних пропорціях змішуються мексиканський тростинний ром, ванільний сироп, очищений спирт та кави сорту арабіка. Таке поєднання компонентів дозволяє отримати смачний напій з насиченим кавовим ароматом.

Історія бренду

Історичної батьківщиною лікеру Калуа є Мексика. Сьогодні він проводиться на заводах в Мексиці, Данії і Шотландії. Торговельна марка належить найбільшої компанії Pernod Ricard (власник брендів Чівас Ріґал, Гленливет Мартель). Секрет смаку Cahlua – кавові зерна, зібрані вручну високогір'ях Мексики. Зерна обсмажуються, потім перемелюють, з них вариться міцна кава, який стає основою лікеру Калуа.

За оцінками фахівців, у рік випивається до 20 мільйонів літрів лікеру Калуа! Популярність Калуа порівнянна з популярністю Baileys Sheridans. Він входить до складу знаменитих коктейлів, таких як

  • Б-52 (Калуа + Бейліз + Куантро),
  • Kahlua Black Russian (Калуа + горілка «Абсолют»),
  • Kahlua White Russian (Калуа + горілка «Абсолют» + вершки),
  • Бульдог (Калуа + горілка + кока-кола).

Втім, його можна пити і в чистому вигляді, але обов'язково охолодженим. Лікер Калуа широко використовується у кондитерській промисловості і в домашній кулінарії при приготування найрізноманітніших десертів.

Kahlua — ціна в WineStyle

Популярний лікер Kahlua в магазинах WineStyle можна купити за ціною від 791 грн У цьому розділі ви знайдете і подарункові версії напою у наборі з склянками.

Показати ще
показано 2 з 2