Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Лікер Monin

Знайдено 31

Лікери Монін - історія бренду

Monin – це сама найбільша в світі колекція лікерів і сиропів одного виробника. Асортимент компанії Монін налічує більше 100 різних смаків лікерів (алкогольних) і сиропів (безалкогольних)! Кожен рік з'являється ще по 3 нових сорти.

Завод був заснований у 1912 році французом по імені Georges Monin, розташувався він в місті Бурж, недалеко від Парижа. Девізом марки стали багатообіцяючі слова La Passion de la Qualite – «Пристрасть до якістю». І дійсно, всі ці роки фахівці компанії невпинно дбали саме про якості напоїв і постійного розширення асортименту.

З 1993 року компанія Monin – член Міжнародної Асоціації Барменів IBA. На будь-якому конкурсі, що стосується коктейлів, продукція Monin отримує самі високі оцінки. Фірмою керує Олів'є Монін, прямий нащадок засновника бренду.

Особливості виробництва

Починаючи з 1930 року, завод Monin закуповує екзотичні фрукти і плоди рослин у всіх частинах світла. Складно пригадати такий фрукт, який би не став основою для лікеру або сиропу Монін! Ці сиропи і лікери застосовуються в коктейльній мистецтві настільки часто, що бармени дали особливу назва коктейлів з Monin – моктейли.

Багато вважають, що сиропи можуть Monin стати повноцінною заміною будь-якому ликеру, що входить до складу того чи іншого коктейлю. Так, сироп Monin Triple Sec замінює Куантро Monin Coffee – Калуа Monin Coconut – Малібу і так далі.

Ми рекомендуємо вам купити Monin – кілька різновидів сиропів, щоб у будь-який момент пригостити своїх друзів коктейлями з прекрасними сиропами. Фрукти, ягоди, горіхи, трави – для виробництва лікерів і сиропів Монін використовується тільки найкраще, добірна сировина з усіх частин світла.

Монін – це лінія з 100 чудових лікерів і сиропів найрізноманітніших смаків. Кожен рік з'являється три нових смаку. В асортименті Monin багато екзотики: сироп Coconut fruit mix зі смаком кокоса, чарівний сироп Monin Creme Brulee з смаком карамелі і ванілі, освіжаючий і оригінальний Monin Basilic на основі знаменитої пряної зелені і навіть оригінальний Монін сироп зі смаком кардамону, який відкриє нові грані ваших улюблених напоїв!