Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Самбука

Знайдено 53

Лікер самбука

Самбука підкорила світ близько півстоліття назад. Гарячі чарочки з кавовими зернами і анісові коктейлі сьогодні вам запропонують в будь-якому барі, а про те, як пити лікер самбука, є багато інформації в мережі та інших джерелах. 

Міцний анісовий лікер роблять з пшеничного спирту і цукру. Аромат напою надають трави і бузина, але основний акцент самбука отримує з анісу. 

Історія напою

Самбук nigra — чорна бузина, можливо, найменування лікеру відбувається від цього рослини. За іншою версією, ″самбука″ відбувається від zammut — зірочки анісу. Італійці впевнені, що назва пов'язана з містом Тоскані. 

Анісову настоянку як лікарська засіб привезли у Рим сарацини. Середньовічні італійці швидко розсмакували смак напою і стали вживати його для задоволення. Рецепт самбуки, близькою до сучасної, у середині XIX в. розробив винороб Луїджі Манці. Перший завод відкрився через сто років, з цього часу Sambuca Extra виробляють за рецептом Анжело Молінарі.

Характеристики лікеру

Класична італійська самбука (Sambuca Antica Classic) пахне китайським анісом, доповнюють букет нотки апельсина, троянди, коріандру та інших прянощів. Міцний лікер з вмістом спирту 38—42 %про. складається тільки з натуральних інгредієнтів високої якості. Кожна компанія-виробник зберігає в таємниці точну рецептуру, але самбуку завжди можна дізнатися за вираженого анисовому аромату і солодкого смаком.

Лікер самбука, в залежності від кольору, буває:

  • біла, прозора — традиційна, безбарвна, без добавок (Lazzaroni, Vaccari, Cesare Imperator;
  • чорна (Antica Sambuca Coffee, Vaccari Nero, Molinari Caffe);
  • червона (Antica Sambuca Raspberry, Antica Sambuca Cherry;
  • зелена Antica Apple Flavour, Antica, Sambuca Absinthe). 

Марки чорного кольору містять лакрицю або каву, вони вважаються вишуканими. У червоній самбуці чітко відчуваються ягоди та фрукти, ці види лікеру на алкогольному ринку з'являються нечасто. Крім цього, випускається фруктова самбука з запахами бананів (Antica Sambuca Banana), малини (Antica Sambuca Raspberry), манго (Antica Sambuca Orange & Mango) та інших плодів і прянощів.

Лікер самбука в WineStyle

Придбати самбуку можна в магазинах WineStyle — ціна лікеру залежить від виробника. Асортимент нашої мережі включає лікери вартістю від 588 грн

Очікують надходження