Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ром

 Знайдено 1245

На основі соку і патоки цукрового тростини Ямайці, Кубі, Пуерто-Ріко, Гаїті, Панамі і в інших країнах отримують популярний в Європі міцний напій — ром. В даному розділі ми пропонуємо познайомитися з найвідомішими марками білого та витриманого рома   Bacardi, Havana Club, Captain Morgan.

Показати весь ром

Виберіть на ваш смак

Показати весь ром

Бестселери

Показати всі бестселери
7.7 

Ром "Brugal" Anejo, 0.7 л

802 грн
+
 
7.7 

Ром "Plantation" 3 Stars White Rum, 0.7 л

737 грн
+
 
8.2 

Ром "Botucal" Reserva Exclusiva, gift box, 0.7 л

1 610 грн
+
 
8.0 

Ром "Don Papa", 0.7 л

1 692 грн
+
 
7.4 

Ром "Matusalem" Solera 7 years old, 0.7 л

1 079 грн
+
 

Ром Zacapa Centenario, Solera Gran Reserve Especial XO, gift box, 0.75 л

5 938 грн
6 250 грн
+
 
6.2 

Ром "El Dorado" 12 Years Old, gift box, 0.7 л

1 998 грн
+
 
8.8 

Ром "Bumbu" Original, 0.7 л

1 765 грн
+
 
8.8 

Ром "El Dorado" Special Reserve 15 Years Old, gift box, 0.7 л

2 970 грн
+
 
7.0 

Ром Matusalem, "Insolito", 0.7 л

1 566 грн
+
 
6.6 

Ром Cognac Ferrand, "Plantation" Pineapple, 0.7 л

1 337 грн
+
 
8.3 

Ром "Angostura" Aged 7 Years, 0.7 л

1 037 грн
+
 

Ром El Dorado 8 Years Old Cask Aged, 0.7 л

1 242 грн
+
 

Ром "Bumbu" XO, 0.7 л

2 086 грн
+
 
7.0 

Ром Matusalem, "Gran Reserva" 23 Years Old, gift box, 0.7 л

2 921 грн
+
 
6.9 

Ром "Botucal" ("Diplomatico") Mantuano Extra Anejo, 0.7 л

945 грн
+
 
7.5 

Ром "Kraken" Black Spiced Rum, 0.7 л

962 грн
+
 
5.0 

Ром "Doorly's" 5 Years Old, 0.7 л

915 грн
+
 

Ром "Millonario" XO Reserva Especial, leather box, 0.7 л

5 049 грн
+
 

Ром "El Dorado" Special Reserve 21 Years Old, in tube, 0.7 л

5 346 грн
+
 

Ром — один з популярних сьогодні міцних спиртних напоїв, який п'ється як у складі коктейлів, так і в чистому вигляді. Купити ром не становить праці — великий асортимент його представлений як торговельних мережах, так і в спеціалізованих магазинах. Ми пропонуємо купити ром у магазинах алкоголю WineStyle. Ром ціна залежить від багатьох факторів: імені виробника, терміну витримки, але ми завжди намагаємося запропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови покупки.

 

Екзотичний напій з Карибської Америки


Інтерес до рому викликаний його оригінальністю   цей напій проводиться в далеких країнах з незвичайного для європейців сировини. Головні виробники рома   країни Карибського басейну і Центральної Америки. Кращий ром роблять на Кубі і на Ямайці, у Домініканській Республіці, Пуерто-Ріка, Тринідад і Тобаго, Нікарагуа, Гватемалі.

 

за Основу рома становить меляса, суміш соку цукрового тростини і мелених стебел цієї рослини. В очеретяну масу додають воду і дріжджі і залишають для бродіння на термін від 1 до 7 діб. Потім отримане неміцне вино дистилюють у традиційних апаратах або колонах безперервного дії, в результаті виходить ром, придатний для пиття. Майже готовий напій, має гострий смак і різкий запах, облагороджують методом витримки в дубових бочках або резервуарах. Майстри-купажисти, як і у випадку коньяками або винами перед витримкою змішують різні види рома для досягнення ідеального смаку.

 

Види рома


Білий ром — самий легкий, прозорий тип напою, який позначається на етикетках як Blanca, Silver, White або Light. Цей ром фільтрується після нетривалої витримки в резервуарах, завдяки чому він позбавлений різких нот смаку або аромату. Саме ця різновид напою частіше всього використовується для приготування коктейлів. Один з хітів барменів — білий ром Бакарді, неодмінний інгредієнт популярні коктейлів Мохіто, Дайкірі, Куба Лібре.

 

Золотий ром (янтарний, Gold) отримує свій привабливий колір і смак з нотами карамелі після витримки в бочках з-під хересу або бурбона. Цей ром прийнято пити в чистому вигляді з льодом.

Темний ром (Black) набуває глибокий шоколадний після колір тривалої витримки в обвуглених дубових бочках. Найбільш цікаві темні сорти рома пропонують виробники з Мартініки, Тринідад і Тобаго, Домініканської Республіки.

 

Поради за вживання рома


Як і для багатьох інших напоїв, для правильного пиття рома не існує суворого регламенту — просто тому, що різновидів і відтінків смаку напою стільки ж, скільки і способів його вживання. Пити ром можна і охолодженим, і кімнатної температури, причому останнє стосується швидше витриманих типів напою. Кімнатна температура допомагає краще розкритися найтоншим відтінків смаку і аромату. Наливати простий прозорий ром можна в стопки і чарки, а ось для дорогих вишуканих марок чудово підходять келихи у формі тюльпана, які концентрують аромат напою на зрізі, дозволяючи відчути його в повній мірі. Запивати ром зазвичай немає необхідності, але в крайньому можна вибрати для цієї мети чисту воду, ананасовий або апельсиновий сік.

 

WineStyle — магазин, ром в якому представлений у широкому асортименті. У нас є і топові марки — ром Бакарді (кубинський та пуерторіканський), знаменитий ром Капітан Морган з Ямайки, Гавана Клуб з Острова Волі, а також цінні бренди, відомі лише вузькому колу цінителів — ром Ангостура, Пірат, Барбанкур та інші.