Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ром Bacardi

Знайдено 52

Ром "Бакарді": особливості

  • Самий популярний у барах ром
  • Висока ступінь очищення
  • продаж молодий та витриманий ром
  • Ідеальний для коктейлів

Популярність рома "Бакарді" не знає меж. Він постійно суперничає з іншими марками міцного алкоголю за право бути першим за обсягами продажу. Він незмінний інгредієнт коктейлів, а також напій, який чудово п'ється в чистому вигляді. Символ торгової марки — кажан — не менше відомий логотип, ніж Coca Cola, Marlboro і McDonald's. "Бакарді" – це смак вільної і веселою Латинської Америки, який може відчути кожен!

Ром проводився в країнах Карибського басейну з XVII століття. Основою для його виготовлення служить сік цукрового тростини. Але тільки Дон Факундо в 1862 році у зміг отримати якісний прозорий ром.

Він був справжнім новатором своєї справи. Дон Факундо витримував ром в бочках з американського дуба, обпалених зсередини, фільтрував дистилят з допомогою деревного вугілля і потім приступав до таїнства купажування   з'єднання напоїв різного "віку". Результат експериментів Дон Факундо наявності   той самий прозорий ром "Бакарді" з чистим, м'яким смаком.

Ром Bacardi: різновиди

Існує кілька різновидів рому Bacardi:

  • Bacardi Superior   молодий ром, витриманий в бочках близько двох років; краще використовувати його для створення коктейлів.
  • Bacardi 8 Anos   купаж з зрілих, 8-12-річних сортів рома. Це напій бурштинового кольору зі складним, гармонійним смаком і ароматом.
  • Carta Negra витримується в дубових бочках не менше 4 років і набуває інтенсивний колір темного золота і багатий смак.
  • Золотистий Bacardi Oro, хоча і витримується в бочках всього близько 2-х років, відрізняється приємним смаком і ароматом.
  • OakHeart   базовий купаж з витриманих ромів, вміщений у обпалені зсередини бочки ще на 12 місяців. Бархатистий смак, м'який, насичений пряними нотами.

Ром проводиться не тільки в Кубі, але і в Панамі, Мексиці, Індії, на Багамських островах, а продається більше ніж в 170 країнах світу – щорічно близько 200 мільйонів пляшок.

Ціна на ром "Бакарді" у WineStyle

У мережі магазинів WineStyle ром "Бакарді" можна купити за ціною від 338 грн за пляшку об'ємом 0,7 л   це буде золотистий Oakhert. Класичний світлий ром Carta Blanca обійдеться дорожче, є і більш дорогі подарункові версії в коробках і тубах. Вся гамма рома "Бакарді "представлена у цьому розділі. Замовте пляшечку-другу кубинського рома Бакарді, який подарує вам справжнє задоволення!

Питання і відповіді

Коли був придуманий ром "Бакарді"?

Торгова марка веде історію з далекого 1862 року, коли дон Факундо Бакарді разом зі своїм братом заснували виробництво першого рома Bacardi.

Як пити ром "Бакарді"?

Це залежить від типу напою. Молодий світлий ром більше підходить для створення коктейлів, а витримані сорти 8 Anos, Carta Negra і інші добре п'ють у чистому вигляді з льодом.

Скільки варто ром Bacardi?

Мінімальна ціна в мережі Winestyle становить 338 грн. Це буде золотистий ром OakHeart в обсязі 0,5 л. Витримані сорти рому коштують дорожче, але в цілому це один з найбільш доступних алкогольних напоїв.

Які коктейлі можна зробити з ромом Bacardi?

Самі популярні коктейлі   Піна Колада, Мохіто, Куба лібре, Дайкірі, Нікербокер, Ураган, ром підходить також для гарячих коктейлів (грог, глегг).