Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ром Captain Morgan

Знайдено 16

Ром Капітан Морган

Англійська ром Captain Morgan   напій преміального якості доступною ціною. Торговельна марка належить світовому гігантові   корпорації Diageo. Проводиться ром на Ямайці з цукрового очерету по класичної для країн Карибського басейну технології. Готові дистиляти перевозяться в Англії, де декілька років витримуються в дубових бочках.

Історія бренду почалася у 1944 році, коли засновник компанії Seagram познайомився на Ямайці з незвичайним спиртним напоєм. Його виготовляли місцеві аптекарі брати Леві, вони скуповували класичний ром у виробника Long Pond, додавали спеції і витримували в бочках. Компанія Seagram придбала права на виготовлення напоїв цій технології, винокурню і почала випуск продукції, яка швидко завоювала ринки США, Канади, Південної Америки і завдяки Європи своїй якості і вартості.

Сорту рома Captain Morgan

У мережі магазинів WineStyle можна купити наступні види рома "Капітан Морган":

  • Black Spiced   чорний пряний ром вугільного кольору з фортецею 40%, у м'якому бархатистому смак домінують нотки коли, дуба, гвоздики, а в ароматі розкриваються нюанси карамелі, ванілі і спецій; 
  • Spiced Gold   золотистий ром з нотками сухофруктів і шоколаду у смак, зміст алкоголю   35%. В ароматі домінують тропічні фрукти, мед і прянощі;
  • Black Jamaica Rum   ром темно-бурштинового кольору, по смаку якого переважають нотки очеретяної патоки, дуба, ванілі. Букет яскраво розкривається дубовими відтінками, з нотками меду і ванілі. Фортеця   40%;  
  • White   ром прозорого кольору з тонким смаком, в якому складно переплетені нотки ванілі, паленого цукру, прянощів, ванілі, тропічних фруктів. В ароматі найяскравіші нюанси дині, горіхів та прянощів. Зміст алкоголю   37,5%.

У портфелі виробника і інші сорти напою, але вони випускаються для ринку Канади і США. Перед купівлею поціновувачам міцного алкоголю завжди варто уточнити, скільки градусів у вподобаного "Капітана Моргана".

Ціни на ром Капітан Морган WineStyle

Самий дешевий ром Captain Morgan можна купити у мережі магазинів WineStyle  за ціною від 288 грн за пляшку об'ємом 0,5 літра. Ром має яскраві смакові характеристики, може використовуватися при створенні неповторних коктейлів. Цей бренд легко конкурує по популярності з відомими сортами коньяку джина або текіли.