Магазин елітних вин та алкоголю
+38 (095) 715-01-21

Ром Havana Club

Знайдено 15

Ром Havana Club: особливості 

  • Провадиться за класичною технології з очеретяної патоки
  • продаж молодий та витриманий ром
  • Білий ром ідеальний для коктейлів
  • Витриманий ром п'ється чистому вигляді або з сигарою

Класичний кубинський ром Havana Club проводиться з очеретяної патоки. Винокурня була заснована у 1878 році. Напій випускається за традиційною технології, але витримується дистилят тільки в бочках з особливого сорти білого дуба. В асортименті компанії молоді напої з витримкою 2 роки і витримані сорти. За роки своєю істрії з XIX століття ром Гавана Клуб пройшов свій власний шлях до слави і по праву вступив у світову еліту міцних алкогольних напоїв.

Відтінки смаку

У смак рому Havana Club домінують нотки тропічних фруктів, шоколаду, ванілі, дуба. Букет яскраво розкривається нотками сухофруктів, кокоса, цитрусових і дуба. Проводиться прозорий ром Гавана Клаб, призначений для виробництва коктейлів, і витриманий не менш 7 років темно-бурштиновий напій, ідеальний для вживання у чистому вигляді під гаванську сигару.

Вживати його можна складі коктейлів, а також в чистому, нерозведеному вигляді. Ром Havana Club Anejo 7 Anos має великою витримкою, яка надає йому складний смак з різними відтінками і багатий, насичений аромат. Ром цього сорту чудово поєднується з гаванскими сигарами. Світлий ром Anejo Blanco, в свою чергу, незамінний як інгредієнт для коктейлів. Багато пробували Мохіто або Дайкірі, до складу яких і входить ця версія рома.

Ціна на ром "Гавана Клаб" в WineStyle

Самий дешевий кубинський ром Havana Club купити в Україні за ціною від 280 грн Ром "Гавана Клаб" успішно конкурує з відомими брендами рома з Домінікани і Ямайки, а також з брендами віскі і текіли.